Pogledaj jedan post
Old 19.06.2017., 22:10   #86
Quote:
benedeiktus kaže: Pogledaj post
mislim da je stvar prilično jednostavna.svi smo mi potencijalni ubojice.povijest čovjeka je povijest ubijanja. čovjek kao biološko biće je stariji od čovjeka kao moralnog bića. sve se vrti oko resursa.prema tome-onaj mužjak koji ubije svoje neprijatelje će uzeti njihove resurse. tako da žene nesvjesno u (serijskim) ubojicama vide alfa mužjake i imaju osjećaj da takvi ljudi imaju snažne gene. ne opravdavam ni ubojice niti te žene koje oni uzbuđuju i privlače. čuo sam da što je žena primitivnija,to se više pali na nasilnike. a ti famozni serijski ubojice,koliko god oni bili "muževni" i "posebni",mogućnost razmnožavanja njihovih snažnih gena će im biti uskraćena zbog društveno neprihvatljivog ponašanja koje država sankcionira dugogodišnjim robijama.
Kako olako postavljene stvari. Te žene imaju manjak samopoštovanja i mazohističke porive. Jer radi čega bi se netko zaintrigirao za serijskog ubojicu ako na taj način može ugroziti vlastiti opstanak. I to nisu njihovi "snažni" geni, nego geni bolesti ,psihičkog poremečaja, serijski ubojice nisu jaki,snažni nužno i to što ubijaju ih ne čini nipošto alfa mužijacima , oni su kukavice,i to može svatko tko je psihički poremečen. Žene u muškarcima između ostalog traže očeve za svoje potomke,zdrave a ne bolesne, jer ako su bolesni mogu ugroziti njih same pa i potomke. Tako da nisi u pravu.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom