Pogledaj jedan post
Old 08.12.2017., 03:03   #164
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
možda jesam malo, ali tu je negdje to. ali lijepo je znat ako si donekle prosječnog izgleda da ako se središ i izađeš navečer vani da ćeš uvijek imat opcija. to je dobra stvar. neće te usrećit to do kraja života možda, ali te može održat da ne utoneš u kroničnu depresiju i osamljenost. a to je bitno.

loša je ova s muškarcima koji su nasilni i prijeteći, toga stvarno ima previše i neke od vas previše to metu pod tepih. osvijestio me jedan prijatelj kad mi je rekao koja je najgora stvar koja ti se kao muškarcu može dogodit navečer kad izađeš van? bit odjeban. a ženi? bit silovana i pretučena. dobro , banalizirano, al ima tu istine.

a i da ima tih koji ne vole da ženska učini prvi korak dosta, ima... to mi stvarno nije jasno. meni digne ego kad mi ženska priđe il pokaže incijativu, nakon tog mi nije problem ni troduplo reinicirat jer znam kolko je barijera i društvenih okova morala probit

zapravo je, jasno mi je, krkanitis smo zemlja.
Naići na jednog, dva ili grupicu tih nasilnih i prijetećih

Uvijek me zanimalo da li muškarac osjeća isti ili bilo kakav strah kao i ja kad prolazim onim rijetkim trenutcima u gluho doba noći pokraj grupice na zidiću i još dugo nakon takvog "susreta" slušam borbeno-zavodničke usklike kako mi odzvanjanju u leđima?

Usput, razumljivo da muškarcu okovanom društvenim barijerama neće previše odgovarati ta bezobrazna inicijativa od strane okovima oslobođene žene. Kome da onda uputi svoj borbeno-zavodnički usklik jelena u sezoni parenja?
Kako neobazrivo od nje uskratiti mu taj trenutak. Zato, iz čiste obazrivosti, odlučujem ne prilaziti takvim primjercima
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom