Pogledaj jedan post
Old 13.02.2018., 17:17   #82
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
a čuj kad već moraliziraš meni bi lagano ljigavo bilo općit s ženskom koja automatski pola sata nakon prekida ide lijegat u moj krevet , bez obzira na situaciju...

ne znam, stvarno ne bih želio imat neku budućnost s takvom ženskom u bilokojem smislu, jednostavno, i to je ljigavo, tako da su se lijepo našli ljudi
Nije bilo ništa seksualno u mom lijeganju u njegov krevet na dan prekida, nego nakon dva sata plakanja na kauču čovjek me odnio u svoj krevet pa sam tamo nastavila plakati Bila sam u rasulu, nisam znala gdje sam, mogla sam isto tako biti na Marsu a ne u njegovom krevetu, bilo mi je svejedno

Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Iskorištavamo se međusobno po potrebi.

Al ajd sad ozbiljno, mislim da je najbitnija stvar da dvoje ljudi koji stupaju u seksualni odnos, doživljavaju seks na približno isti način. Ako ga njih dvoje ne doživljavaju preozbiljno, nisu protiv one night standova, friends with benefits i sl., ako se niti jedno od njih ne osjeća iskorišteno onda nemamo mi tu što pametovati da bi se trebali tako osjećati.

Ako s druge strane jedno od njih ima takav neobavezan doživljaj seksa, a drugo ga doživljava isključivo kao emotivno iskustvo s osobom u koju si zaljubljen, naravno da će se osjećati iskorišteno.

Autorica misli da je seks sa cimerom greška pa je najvjerojatnije da i je greška za nju. Za nekog drugog je super način provođenja vremena i trenutne distrakcije od problema. Ja mislim da bi profitirala od promjene stava, ali nije da je ikoga briga kaj ja mislim.
Točno to. U tome je caka. Da mi oboje to vidimo kao razonodu sve pet, ali ja znam sebe, kad tad ću razviti ozbiljne osjećaje prema njemu ako nastavim, ne zbog sexa, već zato jer je on cijeli brižan i zaštitnički nastrojen prema meni, ja uvijek padnem na ljude koji se brinu o meni

Quote:
Mirotvorac kaže: Pogledaj post
Razumijem te.

Vjerujem da ti je lijepo.
Ono što ti mogu reći nakon puno godina iskustva koje me ničemu nisu naučile, do zadnje veze kad sam se raspao i sabrao, je da malo staneš na loptu.

Zašto mušarci žele samo seks, a žene sanjaju o ljubavi jedna je lijepa knjiga u kojoj ćeš naći odgovor na pitanje zašto se tako ponašaš i zašto se on tako ponaša (i cimer i tvoj dragi).

Ono što ti sad mogu reći je da očajnički trebaš nekog tko će se brinuti za tebe. Ne doslovce, no to je u ljudskoj prirodi.

Kad ti se desi dovoljno ovakvih prekida i konačno jedan težak, presudan, shvatit ćeš da je problem možda ipak malo bliže nego si mislila.

Ne osuđujem te jer to nema smisla. Razumijem te, no sad si u emotivno labilnoj situaciji i prihvatit ćeš bilo čiju pomoć.

A to što razvijaš osjećaje, to je varka. U muško-ženskim odnosima kad se dvoje ljudi svide jedno drugome kod muškarca se snizi razina testosterona i on postaje mekši, topliji, baš te onako..razumije i davat će ti puno nježnosti. Kod žene se događa obrnut proces pa je više zainteresirana za seks, a rezultat je dvoje zaljubljenih koji se jako dobro razumiju i prrividno žele iste stvari. Neke "sitnice" te ne smetaju, a ono kad on poludi, ma "to je iznimka, nije on takav."

Tek kad se razine hormona vrate na uobičajeni nivo, ona se žali da "on misli samo na seks", a "ona uopće nije zainterirana za seks", on će reći.

Zato je u svakoj vezi važno da dvoje ljudi imaju slične interese, nešto što ih veže. Bilo da su to filmovi, ples, knjige, putovanja, politički pogledi, ljubav prema životinjama, samo bacam par primjera.
Bez toga nakon zaljubljenosti nastupa razočaranje. Netko će u takvoj situaciji otići ali ne odmah, nego kad mu netko drugi pobudi one iste osjećaje s početka veze, a netko šutjeti i trpiti jer " u svakoj vezi ima problema", i "treba se žrtvovati."
Ja vjerujem da svaka veza treba vodu kao što ju treba drvo da bi raslo. No ako nema zajedničkih interesa I ljubavi, nema ni zalijevanja i drvo vremenom umire.

Zato je jaako važno da ovo odtuguješ, da si daš vremena, jer ćeš vrlo vjerojatno ponoviti situaciju.

A cimer, ako vam je suđeno, neće pobjeći.

A u knjizi ćeš naći još puno odgovora na bitna pitanja u vezi odnosa dvoje ljudi.

Ja eto već tri mjeseca ne gledam TV jer sam shvatio da sve što sam dosad radio je bilo određeno nekim starim obrascima ponašanja koji su me odveli u krivom smjeru.
Zato sad čitam. A TV pogledam vikendom.

Nekako mislim da ćeš se složiti samnom i nastaviti po starom. I to je OK. Znači da ti voda još nije došla do grla.
To se i dešava.

Super ti je post i pogodio si u srž svega.

Razvoj situacije je to da sam jučer bila bolesna i on je bio cijeli brižan prema meni zbog čega sam se počela topit Stvarno sam zaglibila Htio je da dođem u njegovu sobu, ja sam se izvukla na to da ga ne želim zarazit. Nakon toga mi je bilo stvarno loše pa sam morala ići na hitnu, kad sam se vratila ujutro stvarno sam željela se zavuć u njegov krevet, ali nisam

Eto barem imam samokontrole Sram me u koju glupost se uvaljujem. I fali mi bivši. Čudno mi je uopće ga zvati bivšim
sanjunipero is offline  
Odgovori s citatom