Pogledaj jedan post
Old 20.02.2018., 14:25   #876
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Jesam jedno vrijeme radila kakti eliminacijske dijete no ako pogledate na što sam napisala da je pas intolerantan onda će vam biti jasno da nikada ne bih pogodila te namirnice i uvijek bih nešto od toga dala da jede.
Vadi se krv šalje se u Ameriku i dobijete nekih 90 (otprilike) alergena tu su trave koje rastu kod nas i namirnice. Što se tiče trava mi nismo ništa radili jer je to prestar pas za hiposenzibilizaciju no kako nam je veterinarka rekla ako se izbace namirnice na koje je pas intolerantan onda je i pol manja alergijska reakcija na trave koje se ne mogu izbjeći.
Mi smo se prehrane pridržavali, promjena je nevjerojatna u zdravstvenom stanju i to već nakon mjesec dana. Sada je prošlo 7 mjeseci od kad smo krenuli sa takvom prehranom i ako se ne zaleti na mačju zdjelicu nemamo problema. Ukoliko pojede nešto npr. zna nam zgrabiti baš mačju hranu jer prasac zna da ne smije odmah mu bude loše.
Inače su mučim s njegovim povraćanjem i bolovima cijeli njegov život do prije 6 mjeseci, a nema što nismo probali od medicinske, suhe, barfa, kuhanja zadnjih par godina....tako uvijek bi bilo jedno vrijeme manje ili duže ok i onda opet kraval i nikada nismo znali od čega je. Krvna slika mu je uvijek bila dobra a zdravlje loše.
Ovdje imate više o tom testu koji smo mi radili
http://www.vetiva.hr/joomla/usluge/alergijski-testovi
Naša se isto voli poslužiti mačjom hranom, pa smo zdjelicu stavili na policu, ali svejedno zna dograbiti što mačkama ispadne
Kasiopeja1208 is offline  
Odgovori s citatom