Pogledaj jedan post
Old 24.02.2018., 16:52   #1707
Quote:
Pawrent kaže: Pogledaj post
Ma ja sam napisao prije sve ali ukratko ću ponoviti. Ja sam dobio onaj mobilni aparatić. I nosio sam to, ali budala sam prestao (moja krivnja). Meni su zubi kasno posipadali, majke mi moje još u drugom srednjem sam imao mliječne. Mobilni dobio prije te 18-te godine i sve bilo "besplatno". I onda sam se javio naknadno da bih završio - može ali sve se plaća. Ok ja izračunam 200 kn kontrola valjda će to biti brzo. I nosio ja nosio to i ide to mic po mic. U međuvremenu kaže ortodontica da su mi se iza zubi potrošili i da ne sjeda. I sada radimo dogradnju. I opet nosim nosim kada više ne može se zatezati (tj širiti). Donesem RTG pras - umnjak blokira. 3 komada. Jer sam ostao bez kutnjaka pa je četvrti imao mjesta. (https://imgur.com/pZtB3C0). Odem na kirurgiju, povadim to (konjski umnjaci, kirurg je gledao WTF. A mala čeljust. Nastavim ja nositi. Jbt neide i neide više. Širi a ništa. I aje barem je bila fer i nije tada naplatila ništa. I kaže gle možemo sa fiksim rješiti cijena je ta i ta i prebijem ti ove 3 g preglede. (računaj 10 pregleda godišnje po 200 kn i 3 g). Jer je ponekada bila pauza 2 mj.(ona tako kaže). I što sada, hoću to završiti... Jebo sam se sa umnjacima. Da to nisam vadio možda bih rekao - ništa od toga by by.
I rekla mi je prvo ti ide gore, pa dolje. Ja nisam vidio da ona radi na kartice i to već samo keš na ruke. Kao rekla mi je da mi dolje ovaj umnjak može privući uz zub tako. Jbg bivša zubarka mi je uništila kutnjak :-(
Eh sada želim vidjeti do kraja ponudu u utorak da nebi bilo ta cifra+još čarobna * i ALI. Mislim mene će to u konačnici ispasti 6000 kn po čeljusti. Kada sve zbrojimo i oduzmemo itd.
Vidjela je da je i meni muka više od svega toga i kao jer mi je i sestra bila tamo pa ajde dogovoriti ćemo se, neke rate pa ovo ono. Skupio sam za gornju čeljust. Krenuo sam skupljati za donju (čitaj radio sam ko rob u nekoj firmi kratko)
To me zanimalo razdoblje koje prođe od kada stavi gore koliko se čeka za dolje. Da vidim radi novaca.

Što se tiče ponuda dana, ima da i tamo za 4200 kn. Utipkaš ime u google i vidiš 60 ocjena 5 i par četvorki. Nisu svi sada plaćeni da pišu dobro... Uostalom najviše koštaju "ruke". Ja nemam protiv toga ništa da se razumijemo, ipak su ljudi išli dugo u školu. I svatko to drugačije vrednuje možda. Zagriz ima moj, friški.
Ali znam da mi je rekla da moram nekaj držati u ustima. Noć prije.
Zubi su uredni godinama (uostalom idem kod ortodonta pa kada rihta uvijek "škicne" zube i nije rekla - popravi ovo ono...

Ali ajde, barem je bila fer i rekla da će prebiti do sada. Mogla je reći - što si platio platio si jbg. Cijena ti je ta i ta . Samo što bih onda ja išao dalje

To ću sada odguliti i tjt. To su ipak trajni zubi. Uostalom, manje košta to nego da se sve potroši i uništi.
Stavim slikice
Sry ja mislila da si zensko
Ma joj ja sam imala ceremonije sa zubima prije ortodonta..sa stomatologicom koja je povadila 2 zuba koja su se sigurno mogla riješit, a 4 su mi povadili na kirurgiju al to znam da definitivno nije bilo spasa ali nikakvog..i tako 3 godine konstantnog odlaska stomatologu su rezultirali sa 6 izgubljenih zubiju xD ... al vidim da ce mi ortodont sad cudo zivo napravit sa svime..tako da stvarno pametno treba sa tim ortodontima, nit je to malo para nit su zubi za igranje :P ok je to kaj si mozes to kod nje tak rec prebit cifru..al da kosta to sve, kosta

Sretno ti svakako bilo ja jedva cekam svoje before and after slike xD al to ce sacekat jos godinu
Braceface is offline  
Odgovori s citatom