Pogledaj jedan post
Old 11.03.2004., 01:04   #18
Kad sam ljetos bila kuma na vjencanju,zenska je bila gotova sa sminkanjem za nekih 20 minuta do pola sata.
Ono,ostanes u cudu.I brzinom i efektom.

Cura je vec kod narucivanja naglasila da ona preferira "natural look",mada - sve opcije dolaze u obzir.
Dala je par svojih savjeta.
Na kraju je efekat bio odlican.
Ja i mlada smo prokomentarisale njenu brzinu - na sta je ona rekla da se izvjestila dok je radila na televiziji,kad su joj 'uvaljivali' ljude koje mora spremiti za par minuta.
A sminkanje kosta 20 eura kod nje.

Sto se savjeta o sminkanju tice nikad necu zaboraviti "Oprah show",emisija sa Sindi Kraford.
Povodom njene knjige o sminkanju,ona je trebala doci nenasminkana u emisiju (kao i Oprah i sve zene u publici),te sminkati se i savjetovati zene sta i kako,otkriti male trikove i slicno (svi su dobili set raznih potrepstina).
Dosla je nasminkana.
Savjeti su joj bili tipa:
Ako nemate sjenilo koje se slaze uz vas ruz mozete malo ruza nanijeti na kapke i razmazati.
Isto tako ruz vam moze posluziti i kao rumenilo u nedostatku istog,ako ga nanesete na obraze i razmazete.
(Ko bi se toga bez nje dosjetio )
Visak ruza sa usana (da vam ne ostaje na zubima) mozete ukloniti tako da usne prislonite uz papirnu maramicu i slicne,svima poznate gluposti.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is online now  
Odgovori s citatom