Pogledaj jedan post
Old 18.11.2007., 18:36   #2
Quote:
vidim curu koja mi se svidi ali joj ne priđem, kad i priđem uhvatim se kako nešto baljezgam pa sve ispadne bezveze...uglavnom, trema. E sad, kako to prevladati? Možda da krenemo od toga!
Ja sam donedavno bio u sličnoj situaciji kao i ti, i da budem iskren do nedavno ti nebih mogao pomoći. Sad sam sasvim nova priča i mislim da ti mogu neke stvari pojasniti. Dakle sve je kao što si napisao u tremi. Kad vidiš cuu koja ti se sviđa, bez obzira bila ona sama ili u društvu, ajmo reć da ste u nekakvom kafiću priđi joj i pitaj možeš li ju ili ih počastiti, ili kažeš konobaru da ju/ih počasti u tvoje ime, i eto ti uvoda, vjerojatno će iz pristojnosti odbiti ali imaš osnovu za razgovor. I da nemoj izvoditi neke gluposti, neslane šale, to neprolazi budi kulturan i ono što jesi i sigurno će naletjeiti neka. Ne odustaj, odjeba će biti sigurno ali to ti je sastavni dio traženja veze. Nekoj ćeš se svidjeti, i ne brzaj, već nakon nekoliko izlazaka primjetit ćeš kod koje si 100% prošao, kojoj možeš prić bez problema, a tko zna možda uleti i neka treća, važno je tražiti, jer tko traži nađe. Mali savjet u tvojoj situaciji nebudi previše izbirljiv, nađeš si prosječnu curu i to je to, znaš onu "kaj je tu je" Nadam se da sam pomogao barem mrvicu. Sretno!
__________________
Mr. Silver
orneex_silver is offline  
Odgovori s citatom