Pogledaj jedan post
Old 21.09.2008., 19:21   #9
za pocetak kupi mobitel koji ima block listu ili crnu listu brojeva, npr samsung E250 ili neki drugi novi model. ovaj sam ti spomenula jer je bolesno jeftin a super mobic... imas moguænost blokade 10 brojeva. i za sms i za pozive. i lijepo svaki njegov br samo tamo spremis. kako funkcionira: tako da njemu normalno zvoni tebi tel, a tebi se na ekranu ne pojavljuje nista. pojma nemas da te taj br zvao, poslje samo od operatera obrises poruku da imas propusten poziv s tog nekog br ko da ti je bio mob ugasen. njemu skida lovu za poruke ti poruke na dobivas.... e ako te zivcira i usluga da brises poruke operatera onda i to ugasis jednostavnim kodom zavisi na kojoj si mrezi. samo ga utipkas na ekran i ugasi se tko-je-zvao

imam ja s tim iskustva slusaj provjereno nec br mjenjat radi kretena covjece.... dopizdit ce i njemu zvat kad ne bude tvoje reakcije, jer on se sad hrani time sta ti smeta, sta te zivcira... takvi jadnici zive za mrvu takve paznje pa makar bila to i izjava piz** ti materina kretenu!! naprosto procvjetaju


e da od operatera mozes zatraziti i uslugu zabrana CLIR broja. nesto se placa vise neznam ni koliko bilo je oko 20kn, sad je na tele2 jos uvijek 20kn, tako da niti jedan skriveni br poziv nemozes primit....
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom