Pogledaj jedan post
Old 07.08.2009., 22:49   #14
ovak, imam par tih prostirki, moji se služe njima. onak, osjetio pozitivnu promjenu ali nije kao spavanje na mjestu bez geotatogenaca. što se tiče mjerenja, dvije različite firme, dobile rezultate, ali sam mogao i sam provjeriti preko viska. međutim, nisu im bili isto kapacitirani aparati

ja znam za 4 vrste zračenja

- hartmannova mreža
- curryjeva mreža
- podzemne vode
- zračenja minerala, ruda, stijena...

hartmannova mreža je u ovim podnebiljima gusta cca 1,8x2,5 m, što će reći da je na bračnom krevetu teško izbjeći čvor (ne i nemoguće). čvor je izuzetno opasan, očitava se na području 10x10 cm, hartmannove pruge su nekoliko cm široke samo, smjer im je sjever-jug i istok-zapad

curryjeva mreža su silnice mislim svakih 4-5 m u smjeru sjeverozapad-jugoistok i sjeveroistok-jugozapad, čvorovi su 20x20 cm otprilike, pruge su deblje, manje opasna al svejedno neugodna

podzemne vode su opasne, obično neke pruge

zračenja minerala su manje opasna al svejedno neugodna, i totalno nepravilna, manje ili veće zone

aparat br. 1 mjerio je hartmannove zrake i podzemne vode. aparat br. 2 mjerio je uz to dvoje i curryjeve zrake, na moje oduševljenje nađena je jedna lipa pravo preko čitavog mog kreveta mineralna zračenja nije mjerio nijedan, njih otkriva otkriva visak, ili rašlje

moja osobna preporuka: kupite si umjesto prostirke biogen ploču. guglajte pa ćete saznati tko to prodaje. pokriva bračni krevet, košta cca 10xmanje od prostirke, a spava se bolje, iz iskustva. visak pokazuje da u potpunosti eliminira zračenja, potrebno ju je samo 'usjeveriti' kompasom i prilijepiti i to je to. ne isplati se caltati za prostirke jer u najmanju ruku nisu ništa bolje, precijenjene su. ja bi uzeo odma biogen ploču da sam znao, iskustvo uči

i slažem se s dariom, čista zona je čista zona
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom