Pogledaj jedan post
Old 12.08.2008., 10:29   #7
Quote:
geostanko kaže: Pogledaj post
hvala ti na odgovoru , u RH nažalost je bitno ( ipak ) samo koje osiguranje ima "krivac" u prometnoj nezgodi osim ako imaš kasko koje si ja ipak ne mogu ( možda ni ne želim ) priuštiti ! cijena se još može razlikovati u tome da li je osiguravatelj "trgovački" mudar pa odobrava popust za gotovinsko plaćanje - tako sam prošle godine "prekinuo" sa mojim dugogodišnjim partnerom , Croatia osiguranjem koji su si dopustili bahatost da ukinu got.popust za Jadransko sam prvi put čuo kad sam u nekoj selendri imao čvenk s Golf I ( ili 2 ? ) , nisam bio kriv - vozila ženska bez težih posljedica
P.s.a ne vjerujem nikom jer nemam razloga vjerovati im - sigurno je samo da im ti trebaš uplatiti premiju , a kad trebaš dobiti odštetu onda to često ne ide tako lako
evo slazem se i ja sa tobom!
a sad gledaj koliko je mudar tvoj trgovac!
cjenu premije je odredila drzava i rekla da se na obrocno plačanje stavlja 3% nadoplate - to ti ima i tvoje jadransko tako jer je to uvjetovano, a to sto jadransko drzavi iza ledja daje ispod premije, to nije umjece, to je potkradanje!
zanima me sta ce bit sa isplatama steta kada dodje do manjka novca zbog premalo naplacene premije? kada budu morali platit drzavi porez na iznos koji nisu naplatili, sto ce biti sa vama kada nagodinu dodjete u jadransklo, a oni kazu, e sad vise nije ko lane jer smo lane valjali drzavu? pa ce vam ove godine biti 200 kn skuplje?!

dat cu ti prijedlog: odi u jadransko nek ti kazu koliko ti kosta osiguranje i pokusaj izvuc sto jeftinije mozes, uplati kod njih i reci koliko pise na polici da je naplaceno, a koliko si ti platio!
__________________
Uredio sam potpis
iNViSiBLE FOR F is offline  
Odgovori s citatom