Pogledaj jedan post
Old 22.01.2008., 19:34   #2
bas i ne vjerujem da se obuces za 5min,onda ispada da meni treba 3 puta dulje. Ja razumijem da tebi to pricinjava zadovoljstvo i to mi je drago,nemam nista protiv toga. Ali Hrvati opcenito i nisu nesto inovativan narod i uvijek nesto i nekoga kopiramo pa isto kako me zivciraju ovi "obicni" trendovi tako me zivcira i ovo. Uvijek sve moramo pokupiti od drugih i onda to isfuravati kao da smo jedini na svijetu.

A daj mi reci, kazes da ti svi dijele komplimente na faxu, a kako je u tramvaju, na ulici i sl.? Sta ti govore stariji ljudi? Da li ti netko upucuje pogrdne komentare i kako reagiras na to?

ah da i gdje nabavljas odjecu?

kad sam rekla "koliko njima vremena treba da smisle sto ce obuci sutra" mislila sam na to da je ocito da zele biti drugaciji od drugih pa tako valjda i svaki dan drugacije odjevene(mislim isto kao i svi mi ali ovaj stil zahtjeva dooosta odjece). Onda im stvarno treba i dosta odjece a time i novaca da nabave svu tu odjecu koja sigurno nije jeftina.

ok mislim da ovo nije offtopic jer smo se sad "zagrijali" za ovu temu pa da malo prodiskutiramo o tome.
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom