Pogledaj jedan post
Old 18.08.2012., 18:25   #9
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Kojeg god uzmeš fulat ćeš!!!
Zato jer svi traže upravo taj auto i makinacije s kilometražom i općim stanjem su upravo nevjerojatne. Rijetko koji prvi vlasnik to prodaje dok iole vrijedi. A da ćeš baš ti naletiti na udovicu, časnu sestru, brata franjevca ili nekog sličnog kod kojeg auto stoji 6 godina u garaži i samo tebe čeka, to zaboravi.
Mada prodavači polovnjaka zaista znaju i imaju volje pripovijedati bajke, te davati usmene garancije koje vrijede koliko i Milanovićevo obećanje da će biti bolje.
Kod kupovine polovnog uvjek ima rizika, ali zato se informiram da mogu pripaziti kod kupovine a ne da lutam i ne znam na što trebam paziti. Naknadno se može provjeriti stanje brojila i drugih stvari koje su bitne.

Ali po mom mišljenju bolje polovni VW nego nova Dacia.

Kada se nagodinu otvore granice mislim da će i mogućnosti kupovine polovnog biti povoljinije i brojnije. Nema carinskih davanja, troškova carinjenja itd., tako da će i cijene biti pristojnije.

A što se usmene garancije tiće ono mi ne treba, najbolje sam provjeriti i uvjeriti se toliko znanja imam. Problem je jedino motor koji ne možeš gledajući i slušajući vidjeti da li je dobar ili ne... Osim ako cijeli auto ne voziš na provjeru itd., ali to je dosta teško kod kupovine jer ovisi o vlasniku da li će ti dopustiti ili ne...
DrWho is offline  
Odgovori s citatom