Pogledaj jedan post
Old 17.03.2009., 20:50   #6
Istina je da koristi samo jednu jezgru, no moj relativno jeftini C2D E6750 @ 2.66GHz pokreće igru bez problema, makar i samo s tom jednom jezgrom. Jedino mi zna zatrzati kad odjednom izleti 'neprijatelj' iza zavoja. Više mi se čini da bi 3-4 GB RAMa poboljšalo igru (ja imam samo 2) nego podrška za obje jezgre.

Šta se tiće same igre, ima super atmosferu, cijelo vrijeme si u stanju napetosti i iščekuješ kad će ti nešto izletiti. Neki su se jadali da su prostorije iste, no ne slažem se. Većina radnje se odvija na jednom te istom brodu, pa je normalno da su, ne znam, vrata ista, no usprkos tome ima stvarno puno različitih soba, hodnika, hala itd. Ima i jedinstven sistem pričanja priče (storytelling) putem papirića koje nalazite uokolo, te putem fleshbacka i Mental Echo sposobnosti (ući u zadnje trenutke života preminulog mornara i čak i promijeniti nejgove odluke, tj. spasiti ga).
Uglavnom, igra mi je super, za razliku od većine današnih igara dosta je duga, ne prođe se u jednom danu i vrijedi ju zaigrati!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom