Tema: Osip
Pogledaj jedan post
Old 10.11.2010., 14:47   #81
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
Evo i nas na ovoj temi! Ne znam jel svi pričamo o istom (čini se da ne) ali isto smo imali problem s potkoljenicama. Jednu večer je bebinjo jako plakao i sasvim slučajno ga skinem kad se već bio smirio i imam šta vidjeti... Potkoljenice otečene s crvenim flekovima (kao od kopriva), a na mjestima plavo-ljubičasto... Zovemo pedijatra, ispitao nas sve živo, nije bio siguran šta se događa i kaže da idemo u Zaraznu. Na putu tamo već sve nestalo. Dođemo, izvade mu krv, pregledaju ga. Krvna slika pokazala da je virozan iako simptome nikakve nije imao. Doktorica zaključila da bi mogla biti neka reakcija na virozu ili alergijska reakcija za koju vjerovatno nećemo ni saznati od čega je ako se ne bude ponavljalo. Ponovilo se još jednom u blažem obliku i od tada ništa. A uplašili smo se jakooooo!!!!
Moja malena je u dobi od 3 godine imala nešto slično. Uglavnom, to je bila urtikarija, koja kod djece zna doći kad prebole neku virozu. Prošlo je za par dana uz sirup Rinolan, više se nije vraćalo. Ako je to slučaj kod vas, to nije ništa opasno, nema razloga za strah.
Elijana is offline  
Odgovori s citatom