Pogledaj jedan post
Old 22.12.2011., 22:20   #65
Quote:
hachiko21 kaže: Pogledaj post
Ok, razumijem tvoj sarkazm. ALI zar nije malo čudno, da čovjek 2 i pol godine unaprijed zna da će rat početi na Bliskom Istoku, i da će buknuti vezano za Iran i Izrael. Ako pogledamo što se dešava svakim danom, sve više i više, očito da čovjek nije baljezgao gluparije, već je znao unaprijed određene informacije. Mislim da je, u najmanju ruku, glupo odbaciti nečije tvrdnje, pogotovo ako one ispadaju točne.
Zato ti i kažem kako mi se čini da je sve izrežirano. Netko će na tome debelo omastiti brkove pa izaziva ratove da bi se okoristio. SAD me primjerice sve više podsjeća na dužnika kojeg pritišću kamatari. Opet će biti mrtvih samo zbog nečijih interesa da dobro zaradi na svojim dužnicima koji se kolju da im nečime namire dugove.

Sve je to jedna velika globalna prijevara, igra određenih skupina ljudi koji upravljaju svijetom i režiraju događaje kako njima odgovara. E neće ići. Ja neću ulaziti u taj cirkus ako me slučajno pozovu. Ako netko želi raditi od sebe idiota ginući za tuđi džep neka samo izvoli ali neka mene ne miješaju u to.
klokanovac is offline