Pogledaj jedan post
Old 15.01.2016., 18:47   #60
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Postam ovdje jer smatram da imam poveći problem što se tiče muško-ženskih odnosa..nisam još do sada nikada prvi prišao curi! Sve što sam imao do sada sam imao zahvaljujući fizičkom izgledu, cure mi nerijetko vani same prilaze mada dosta njih kaže da to rijetko rade, vole da muško bude inicijator..u ranim dvadesetima sam i izlazim tek godinu dana..više nisam zadovoljan time što uvijek one poduzmu prvi korak, ne smatram to nikakavim uspjehom, volio bih se sam potruditi više..no ne znam kako! Mislim da stvar nije toliko do samopouzdanja koliko do neznanja!
Volio bih od ženske strane više savjeta čuti, kakve uleti prolaze kod vas, a kakvi ne? Ili je svejedno ako vam je tip napet?
Svjestan sam da me cure snimaju vani, no ne znam kapitalizirati vlastiti potencijal! Koliko puta se samo dogodilo da stojim iza nje, ona okrene glavu nekoliko puta prema meni, gleda me, vidi se da mi daje zeleno svjetlo za ulet, no ne znam što učiniti!
'Bok, ja sam pero perić, a ti?' mi se čini glupav ulet recimo.
I promatrao sam kako igrači love cure, samo ih zahvate pod struk i počnu čagat recimo, no ja to nemam u sebi, ne mogu sebe zamisliti da neku tako silovito privučem k sebi kao neki pećinski čovjek.
Molim neke konstruktivne savjete pa da ih počinjem koristiti jer vjerujem da svatko barem djelomično moće popraviti svoju 'igru'.
Kazes joj: "Daj mi picke, znam da imas"
el-ing is offline  
Odgovori s citatom