Pogledaj jedan post
Old 15.07.2016., 18:16   #149
Quote:
Barbić kaže: Pogledaj post
Nikome se drugome ne usudi reći to sa mojim bivšim jer ju je sram i boji se osuđivanja, a ja sam ta koja ju ohrabruje i govori da ide za svojim srcem.
I upravo je to razlog radi kojeg ljudi izbjegavaju situacije koje ih mogu dovesti do takvih kompliciranih događanja. To je ono kad žene pišu da su dečki njihovih frendica za njih "biljke", da ih ne promatraju kao muškarce ili kad neki dečko prohoda s prijateljevom bivšom pa mu cijelo društvo okrene leđa, više nije poželjan u njihovom društvu...

Barem podsvjesno moguće je da se pojave pitanje tipa; jeli prekinuo sa mnom zbog nje, da li su mutili nešto prije mene, da li su bili već skupa dok smo mi još hodali...pitanje zbog kojih automatski zahladiš situaciju sa akterima nove ljubavne priče, barem na neko vrijeme...

Jbg, neki izbori dođu s malo većom cijenom.

Ne bi htjela da mi bivši završi s nekom frendicom (sestru nemam pa je ta kombinacija isključena) ako radi ničeg drugog, onda radi toga da ga ne moram više sretati jer realno da sam ga htjela u svom životu u nekom drugom svojstvu, da ostanemo poznanici ili da budemo prijatelji, to bi već bili...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom