Pogledaj jedan post
Old 18.03.2008., 21:21   #16
ja ajmo reći preferiram hrt(u nedostatku boljeg termina), ali čisto zato što sam uz njega odrasla, i više se navikla na njegov način...hm...rada.Također mi se čini da on puno više ulaže u dokumentarne filmove i sport, čega ima puno manje na drugim televizijama. I, da, ako nešto repriziraju, ne čine to na ovaj nepodnošljivi način.
Moglo bi se reći da gledam sve 3 televizije podjednako, ali me nervira kad se na forumu, da prostite, sere po nekim serijama samo zato što su na određenim televizijama. Kakve to uopće ima veze? Ovdje mislim na sve zastupnike Nove i RTL-a koji se zbog toga prepiru i propagiraju "svoju" televiziju.
Da, smeta mi što su na RTL-u i na Novoj reklame duge dozlaboga, i volim što ih na HRT-u(barem tijekom filmova) nema. Da, volim što na RTL-u cijelo popodne idu humoristične serije i što na Novoj idu dobri filmovi. I stvarno mi je svejedno na kojoj je televiziji, ako to mogu gledat.
(ovo je moje skromno mišljenje)
__________________
"We knew that it would soon be over, and so we put it all into a poem, to tell the universe who we were, and why we were here, and what we said and did and thought and dreamed and yearned for. We wrapped our dreams in words and patterned the words so that they would live forever, unforgettable."
AnitaMuki is offline  
Odgovori s citatom