Pogledaj jedan post
Old 31.05.2011., 22:05   #4
Quote:
lule121 kaže: Pogledaj post
Evo ja imam 14 godina i vec se 4 godine bavim tenisom.Tenis igram ama bas svaki dan sa prijateljima ali i sa trenerom.u tenisu mi jako dobro ide servis jer sam sa 14 godina visok 188cm Ja igram tenis na vojnome poligonu u požegi koji se zove glavica a i besplatno tamo igram svaki dan jer mi je tata radio u vojsci pa eto smijem igrati.Gore imamo sve to trebamo imati.imamo reflektore,vodu da mozmo zalit teren,wc-e i jos puno malih pomocnih stvarcica.Mene sada zanima kako da ja igram nekakve turnire do 16 godina a da se broje za rang listu u hrv.
Tenis mi ide jako dobro i pobjedivao sam i decke koji su rangirani medu 400 najboljih u hrvatskoj.Ako tko ima kakvih savjeta za mene u vezi reketa ili kako da bolje iskoristim visinu neka napise komentar!I da nadodam ako ima tko u požegi mojeg godista ili slicno a da se bavi tenisom neka takoder napise komentar!Hvala !

i molio bih moderatore da mi nebrisu temu jer mi je ovo jako vazno¨.hvala!
koliko ja znam, moras se prijavit u neki KLUB. teniski klub naravno
placat ces mu nekakvu mjesecnu clanarinu. neznam jel to tvoje klub, al ako imas trenera valjda je?
kad si prijavljen za klub, onda se mozes prijavljivat i za turnire u hrv prijavis se u svom klubu (oni dobiju nekakav dopis na kojem se upisuju igraci ) i onda ides na turnir. platis prijavninu i cekas zdrijeb, i nadas se da sec dobro odigrat ako imas jos koje pitanje napisi
sritno! )
mishonja is offline  
Odgovori s citatom