Pogledaj jedan post
Old 09.01.2017., 12:05   #620
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Mislim da postoje različiti slučajevi i da ne postoji samo jedna poanta u ovakvim situacijama. Možda i postoje slučajevi u kojima su djeca bila neokrznuta, ali ne znam puno takvih.
Meni nitko nije pričao protiv tate, sama sam vremenom zaključila kakva je osoba kad se samo, kraj troje male djece doma, za penisom povodio i odvodio. I te kako je to utjecalo na nas iako mama nije nikad pred nama ništa ružno o njemu govorila. A da ne govorim o mom stavu prema muškarcima koji me dugo pratio i mojim ranim stravičnim vezama. A tek o braku moje sestre, bolje da šutim.

Nighttrain kaže da to ne utječe na djecu, ha, ha...Jel misliš da nije utjecalo na moj odnos s ocem to što uopće npr. ljeto nije provodio s nama nego s ljubavnicama po nekim hotelima? U vrijeme dok nam se mama skupa s bakom trudila oko troje djece? Nije utjecalo, da baš. Djeca traže vrijeme, ljubavnica isto.
Ha, pa naravno da ima svakakvih slučajeva. I roditelja koji ne zaslužuju ni da ih se zove ljudima, a ne samo roditeljima.
Poznajem brdo ljudi koji su nekad u životu varali, ali bogme nikoga tko je sustavno zanemarivao djecu i ne provodio ni ljetovanja s njima zbog drugih.
harpy is offline  
Odgovori s citatom