Pogledaj jedan post
Old 20.06.2004., 14:11   #20
LUCE IMAS LI KAKVU VIJEST?
kako sam ja osjetila da sam trudna..........probudila sam se jedno jutro i skuzila da cu povratit od parfema mog muz koji inace obozavam....uh ne mogu objasnit koji vrag mi je bio da taj dan kupim test za trudnocu...mozda nesto podsvjeso ili svjesno(ovo sa parfemom a i komentar mog muz da su mi grudi super) Pozitivan test......i ludih 7 mjeseci kasnije......koncentriranje na zdravu hranu.......gledanje u casu mlijeka satima(mrzim mlijeko ali sam ga gutala)........pustanje muzike stavljajuci slusalice na moj trbuh bebi.......citanje prica......ludo zar ne?Sto me najvise fasciniralo.....prije moje trudnoce vidila sam poprilicno ultrazvukova beba.....ali kad sam vidila njega..........uh jos je bio tad ono to me fasciniralo........a kasnije svakomjesecno pracenje kako raste....i prva potvrda spola..od ono......postao je on......i njegov dolazak na svijet..........i sad je to cudo prirode ili ljubavi ili cega god hocete tu..spava predinvno miran i zasticen u svom krevetu.I uvjek ikad ga gleda divim se najmu i tajni zivota.
SEECAT is offline  
Odgovori s citatom