Pogledaj jedan post
Old 26.06.2006., 15:53   #7
Thumbs down

Quote:
catus69 kaže:
Ciao ekipa!
Ovako; s obzirom da sam 100% zeznuo faks a sa završenom gimnazijom nemam bas neke perspektive u poslovnom svijetu, živo me zanima mogućnost ostanka u hrv. vojsci, tj. postati profesionalni vojnik. Još nisam odradio vojni rok, pa bi se (ako je moguće!) tokom služenja dodatno obrazovao za tu svrhu.
Ako netko ima BILO KAKVE INFORMACIJE, molim da mi pojasni. Bilo tu, bilo na mail [email protected]. Unaprijed hvala!
Za vrijeme odsluženja vojnog roka sam bio na takvom mjestu da sam mogao vidjeti otprilike kako je raditi tamo tako da ti ne bih baš preporučio, ako imaš bilo kakve druge mogućnosti. Plaće su male, može te preseliti bilo gdje, a stambeno pitanje u tog gradu gdje si premješte se rješava tako da dobiš sobu u vojarni i plaćaš ju par stotina kuna, a s obzirom na plaću teško da ti se isplati najam.
Druga stvar je, ako želiš koliko toliko napredovati opet moraš imati faks, da bi dobio časnički čin, jer po novom sistemu, za određeni broj godina starosti moraš doseći odgovarajući čin koji je opet vezan sa stručnom spremom, tako da ti se sa SSS-om može dogoditi da završiš u penziji sa 35 godina, tj da ti "daju otpust".
Što se tiče samog zapošljavanja, objavljuju ti se natječaji, pogledaj malo stranice od morha
spy is offline  
Odgovori s citatom