Pogledaj jedan post
Old 24.04.2007., 11:08   #6
ovak, plaču dok mokre. ono, mirni su, mirni i odjednom grčenje, povlače nogice i urlik. mom malom je temperatura došla nakon par dana (ja nisam kužila plač). imao je i vodenastu stolicu, ful narančastu. ja dojila ko mahnita misleći proći će. epilog: temperatura, zarazna, infuzija, antibiotici, 2 tjedna boravka tamo, pa se vraća za 3 tjedna, pa davanje urina, pa nalazi, na kraju dolazimo u vinogradsku, tamo zilijun pretraga, snimanja, nema refluksa, ima refluksa, ne ipak nema, prošireni mokraćni kanalići, ništa spektakularno, 1 mjesečno kontrola, davanje urina, nalazi, naručivanje antibiotika, pa od antibiotika padne željezo, pada imunitet, ne smije piti željezo jer pije antibiotik, pa s godinu dana kreće 6 mjeseci horora, bolest na bolest, 2-3 puta mjesečno...

nda. ne plašim vas, pišem ovo da budete pametnije od mene.
bakterija je zeznuta, voli se začahuriti, teško je se riješiti. kod većih klinaca pomaže c vitamin, brusnice itd. al kod malih... nažalost, profilaksa samo. postoji jedan talijanski antibiotik, mi smo ga naručivali preko ljekarne koji je dobar a ne sjeda loše na želudac. s time da preporučujem mamama one probiotike koji se mogu kupiti u ljekarni dok djeci daju antibiotike. to je super napraviti jednom mjesečno kuru: čuva crijevnu floru i diže imunitet. i ako im morate davati antibiotik, dajte im željezo, obavezno.
plavva is offline  
Odgovori s citatom