Pogledaj jedan post
Old 20.04.2005., 11:53   #2
Skoro sve Torcidine, a ima i par indijanskih...

Ima dosta grešaka, al jebiga, nije bilo lako ovo napisat

1.Ove noći biti će fešta/ ova publika je najluđa/ za Hajduka život bi dala/ jer Torcida je najvjernija!
2.Noćas bit će nereda/ noćas bit će ludnica/ evo idu huligani splitskih ulica!
3.Znaj da nikad nećemo/ okrenut leđa tebi mi/ znaj da mi te volimo/ Hajduče ljubavi!
4.Zora rudi/ dan se bijeli/ mortus pijan/ sjever cijeli/ sve pijano/ drogirano/ za Hajduka/ navijamo!
5.O, Hajduče o ,Hajduèe/ samo tebe volim ja/ o,Hajduče o,Hajduče/ ti si moja sudbina!
6.O mama,mama,mama(*2)/ znaj da više/ ne volim te ja/ ja volim samo jedne/ ja volim splitske bijele/ hej mama ja volim Hajduka!
7.I nema veze što Hajduk nije prvak/ i nema veze što sam pijan ja/ i nema veze što nema moje kurve/ uz Torcidu sretan sam ja!
8. Kriste u Tvoje ime sad smo ovdje svi/odavno vjerujemo da si s nama Ti/bez Tebe bili bismo slabi preslabi/za pobjedu snage daj ... Vjerni smo Hajdukovi navijači mi/ za bijele prolit ćemo zadnju kap krvi/ uz Tomislava vječno biti ćemo mi/ i zato zapjevajmo svi/ Glori Glori aleluja(*3)/ za pobjedu snage daj!
9.Marjane,Marjane(*3)/ ča barjak ne viješ/ ča barjak ne viješ(*3) milu trobojnicu/ milu trobojnicu(*3) naš barjak hrvatski/ naš barjak hrvatski(*3) crven bijeli plavi/ crven bijeli plavi(*3) to je barjak pravi/ ko se pod njim vije(*3) kukavica nije/ a tko se ne vije(*3) bolje da ga nije/ i još jedno slovo(*3) ime Isusovo/ i još jedna packa(*3) živila Hrvatska!
10.Svako misto svoju feštu ima (cilu a ne samo refren Večeras je naša fešta)
11.Na staroj plinari/ zastava vijori/ i ona govori/ bijeli su najbolji!
12.Ko ne voli/ joj ko ne voli/ Hajduka iz Splita/ dabogda mu/ joj dabogda mu/ ćaća pomanita!
13.Ooooo/ nananana/ eeeee volim te Hajduče (umisto jeben te Dinamo)
14.Znaj da volim ga ja/ jer on je prvak svita/ znaj da volim ga ja/ Hajduka iz Splita!
15.U danima sretnim/ u danima grubim/ ja ne mogu drugo/ nego da ga volim/ jer Hajduk je ono/ što me čini sretnim/ ja ne mogu drugo/ nego da ga volim!
16.Viju se naše zastave/ i naši šalovi/ Torcida je uz tebe znaj/ nikad nećeš propasti/.Mi rušimo razbijamo/ Torcida to smo mi/ znaj da ćemo zauvijek/ samo tebe voljeti(ILI!!!)znaj da nikad necemo/ tebe prestat voljeti!
17.Na jadranskom plavom žalu/ u hrvatskom Splitu gradu/ uz Torcidu svi će stati/ za Hajduka zapjevati/ O ,Hajduče ja te volim/ za tebe se Bogu molim/ da ti zora nova svane/ zgazit ćemo zagrepčane!
18.Evo zore evo dana/ evo splitskih huligana/ huligani sa Poljuda/ napravit će ovdje čuda/ Maksimir smo pregazili/ a Kantridu zapalili!
19.Ako ne postaneš/ novi prvak ti/ Torcida će žaliti/ oprostit ćemo ti/ jer ipak znamo svi/ da najbolji si ti/ i nikad ti nećemo/ okrenut leđa mi!
20.Dalmacija u mom oku…



Nastavak slijedi...
MEP is offline