Pogledaj jedan post
Old 23.10.2016., 19:44   #13
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
Kako gledate na ekipu koja je u ozbiljnim vezama/braku a dalje redovito izlazi bez partnera?
Osobno ne gledam previše pozitivno, dojma sam da bi svi oni bar malo flertali vani ako ne i prevarili da naiđe dobra prilika..shvaćam da bi muški 'škicali' zgodne komade, ne znači da bi i prevarili, no isto to mi je manje pojmljivo za cure koje su u kakti ozbiljnim vezama a redovito svaki vikend su vani bez dečka.
Imam primjer kolegice koja je 3 godine u vezi i već jedno pola godine redovito svaki vikend tulumari i to bez dečka, stalno na fb attenda neke izlaske, kaže izlazi ona solo s frendicama, dečko više nije za izlaske kao..a u kasnim dvadesetima je, nije da je neiživljena glede toga..druga frendica koja je već skoro za udaju, 7 godina u vezi, kada izađe s nama muškom ekipom, vidim također kako se okreće i snima muške komade..za muški dio naravno ne moram govorit, dosta njih barem 'snima' ako ne i flerta malo, a svi u ozbiljnim vezama jel..meni to nije ok, imao si mladost za tulumarenje, sada imaš partnera i s njim se zabavljaj..da se razumijemo, ok je izać s partnerom, ok je izać bez partnera tu i tamo, no nije mi ok to što neki redovito svaki vikend idu negdje, nacugavaju se itd..da ne spominjem ekipu u braku koja s 30+ godina bez svog partnera izlazi..mislim da je jasno što traže vani..ili gledam preoštro na to, kakvo je vaše mišljenje?
dvije stvari:
-sloboda
-povjerenje

ti se cudis i jednom i drugom, a obje stvari su krucijalne za vezu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom