Tema: Piss igrice
Pogledaj jedan post
Old 18.01.2009., 16:56   #21
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
vjeruj mi,jedino mjesto gdje se ja želim popiškiti je WC,neko zgodno drvo,livada,i sl.
po nikome drugome.
previše je to za mene.
a i što je sljedeće,ako hoće piškiti po meni,jel će se možda sjetiti da ga je uhvatila i velika nužda?
uglavnom,nek krene u svom smjeru.
sretno mu pišanje.
Napisao sam piss igrice. Riječ je dakle samo o pišanju. No dobro, što bi napravila da kaže da te želi gledati dok pišaš. Recimo... malo ste si popili, svaki po dvije, tri pive. I pripišalo vam se. Ti skinula gaćice i olakšavaš se... a on ti veli da si mu baš seksi dok tako čučiš, baci foricu dvije, ti se zahihotaš i tako to počne. Drugi put, možda dok ste u kadi, on ti veli da bi te htio ponovo vidjeti kako piškiš, ti čučneš, on podmetne svoju ruku...

Quote:
emily_ kaže: Pogledaj post
pa i ja sam ozbiljna
Imaš li partnera ili partnericu? Ne vjerujem da bi to partneru ili partnerici odbrusila što god mislila o tome. Ako bi te šokiralo, zanima me kako bi reagirala.

Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
nemam bas nekih afiniteta prema tome...
al pretpostavljam da bi moj decko to prihvatio, kao sto je i prihvatio sve drugo....

da mi kaze da zeli pisat po meni, uff, ne znam, previse je to za mene, tesko bi se nosila s tim, rekla bi, ne dolazi u obzir i kraj price....
Ti bi dakle ako bi on htio pišala po njemu? Ili.. Nisam te shvatio.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom