Pogledaj jedan post
Old 23.05.2009., 20:07   #13
Četvrtak 17.01.2008.

Dolazimo na plac ....točimo gorivo, skoro je 7h ujutro .....idemo u dispoziciju , Klaus je već tu .....Christian ima samo 7km do doma , ajde vozim ga sa svojom meri do doma....ja nazad u Axora , meni se ne isplati 60 km do doma pa isto toliko nazad .....satelitska van....HRT brunda a ja spavam ko mala beba.
U 15h se budim , idem u dispoziciju, ručnik oko vrata, neseser pod rukom. Carsten spika na telefon ( šef poslovnice i moj disponent) .....kad možete dalje ? Najranije tek u 16h kažem....ok , imam jednog baš tovari u Duisburgu nebu prije 17h ovdje .....onda nazovi Christiana da ne dolazi prije rekoh a ja odoh pod tuš! Ok kaže....idete za blizu Regensburga ....i onda tovarimo kažem opet Plosbergu ? da kaže....kak znaš ? pa znam te puško dok si pištolj bila!

Tuširanje , brijanje.....dolazi Christian...a tu si kaže.....je da jesam .....kaj te nije nazval? Ne kaže da je zaboravil .....bem ih svi su ti disponenti jako zaboravljivi ! Aj dobro ......čekamo u Axoru da dođe i gledam HRT.....vidim kako je ušao tako odmah u praonu vozi kolega......izlazi iz praone i kažem mu nek odmah odkači ....kačimo i pičimo .....20 tona predštancanih limova za prešaonu koja preša od toga dijelove karoserije za BMW ...mislim da je pisalo desna stranica za E94.

Mučimo se s tih 400KS preko kaselskih brda .....kod Wurzburga se mijenjamo , Christian vozi.....rekoh znaš kaj , taman će biti negdje oko ponoći kad bumo dostigli Shell Autohof na A3 ....Neumarkt in der Oberpfalz! Tam je dobra klopa....dolazimo ...sve puno .....vidim GST Stadler CZ registracije .....BOSANCIIII , piše Teočak na jednom ! stali ko da su gazde na parkingu .....

ajde našli mjesto i rekoh tu idemo na leđnu peraju ...on bi da idemo dalje ...daj ne pizdi .......ionako nas nebudu do jutra istovarili ....ok kaže.....dobrose najeo popio pivu i idemo na leđnu peraju ..uzput malo zajefrkavao bosance ......bili za stolom do nas .....


Petak 18.01.2008.
Našli firmu i istovarili .....ajmo odmah za Ploesberg ima samo 1h do tamo ....tamo gužva...rekoh mu da vozi do znaka ...i da tamo čeka , ja van i od viličara .....veli drugi kolega .....dok ja tražim drugog ovaj moj buzdovan se gura još naprijed .....drugi viličar kaže ajmo dečki sad napravite počasni krug i na kraj kolone .... ulazim u Axora i prvo xxxxxxxxxx Christianu......koji xxxxc ideš kad velim stoj tu ? Sad bumo čekali do imendana! on si je već izrčunal da vi mogli biti do 17h doma ...ma daj ...kaj ne veliš? Niš od toga ...budi sretan ako bumo u 22 doma! Radi facu ko da sam mu čaču ubil.....rekoh pazi sad .....čim stavim tv antenu van i počenmo gledat došel bu po nas i uzel za utovar ....on se smije ko cigan bijelom kruhu .....ozbiljno ti velim!

I tak ...jesam stavil antenu i prošlo možda 5 minuta evo viličara vodi nas do pozicije....ali tu sad čekamo jedno više od ure , sve spremno ...16 gurtni ....ljestve ....samo još da utovari te daske .....prolazi viličar .....mašem iz Axora i derem se ....HOĆU DOOOOOOOOOMA i pokazujem rukama kao bi ja nešto pod svoje kuglagere ......on se smije i pokazuje rukom ručni rad ! Prođe 10 minta i vidm nosi MOKRE DASKE visko će tovariti jer su 14 paketa ....

Pitam Christiana kaj misli koliko bumo pretovareni? ( još je prošli puta pizdil da on nebu vozil pretovareno) ...nezna ...rekoh moja procjena je umjesto 25 t bilo 30t ...jer su mokre i friško rezane i vani stajale ...napile su se ko spužva!

Uglavnom kad smo natovarili brzo smo gurtali i zatvorili i gas .....papire smo dobili odmah....pravac B22 pa do Bayreutha ...Christian vozi.....vidim Raifeisen zadruga ....rekoh jel te zanima koliko smo teški ? On gleda , rekoh ne boj se ja bum platil tih 4-5 € za vaganje.....i on daje odmah žmigavac i vozi na vagu ....nutra smijeh i zajebancija ...kažu dečki obično dođu u pratnji osobnog auta na vaganje koji je vama xxxxxC? Samo za internu upotrebu rekoh ....i printaj u 2 kopije ! 4 € ....dajem 5.......

Veli sranje je samo ak ste preko 50t onda vaga ide u nirvanu! .....ispis pokazuje 45.650kg!!!!!!!!!!

Christian blijed ...zna ako nas zaustave šerifi ...ode nam vozačka na 3 mjeseca!
Ne brini se rekoh .....ovo bum stavil Carstenu pod nos .....i onda me može pišit vrit .....jer ću mu reć da slijedeći puta se bum vratil nazad i nek skidaju kaj je viška! ....bez problema stigli na plac ...oprali ...i gas doma ...mrtav umoran zaspal sam na kauču ....
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom