Pogledaj jedan post
Old 21.09.2009., 13:32   #24
Samo da se malo pojadam , pa trčim dalje...

Dakle, kod ovih u Top-shopu ne zna se ni tko pije, ni tko plaća... Nakon desetodnevnog zivkanja uđem u njihov sustav i shvatim da tamo neki pojma nemaju ima li robe, nema li, ali vam uredno uzimaju narudžbu, čak i šalju predračun, pa ti, sinko, plati i čekaj.

Sve do petka sam zvala da kad će dobiti ovaj H2O i u petak poslijepodne rekoše - napokon došlo. Hvala bogu ... onda mogu doći u subotu ujutro, možete... ima robe, ima... hvala, doviđenja, doviđenja. Idem ja u subotu, organiziram si i prijevoz, glava bolila, nema veze, ipak idem... dobar dan... dobar dan... evo mene po H2O... nema... kako nema?... nema... pa jučer ste rekli da ima... e, prodalo se, što niste rezervirali... pa jučer sam vas zvala, rekli ste da ima... e otkud sam znala da će doći samo 3 komada, pa ženo božja zovem vas već 10 dana što mi niste rekli da trebam rezervirati... nisam znala, a nema ni onog dodatnog kompleta, možda dođem krajem mjeseca. A ako ne dođe?... Valjda bu došao... A, 'em ti život i parni čistač


Zovem jutros Metro Sesvete. Dobar dan, dobar dan. Ima parni čistač, ima. Hoćete mi reći nešto o njemu... pa sve vam piše u katalogu... nemam katalog, koliko dodataka ima... ne znam, valjda dva, tri... Imate ih još?... Da, naravno, 9 komada... Hvala, đenja!

Nakon toga zovem Metro Jankomir (bliže mi za otići, a i napokon dobila vezu - cijelo jutro telefoni zauzeti). Dobar dan, dobar dan. Imate parni čistač. Nema, jučer zadnji prodan. A, ništa, odoh onda u Sesvete... ne morate, nema ni tamo... kako nema, rekoše mi da ima... nema, jučer su nam slali svoje mušterije... a jebemu život (u sebi; ipak sam ja jedna fina dama )... hvala, đenja.

...'alo, Sesvete! Je l' ima ili nema parnog čistača... Ima, naravno!... Ali ovi u Jankomiru kažu da nemate... Samo malo, sad ću provjeriti... čekam... evo, piše da ima još 5 komada... hoće bit' do popodne? Nema brige... Hvala, đenja!


Odoh sada u Sesvete da vidim što to oni imaju/nemaju, a vi pripremite clinexe kad vam opet dođem plakati... Hvala na strpljenju


P.S. Ni Neckerman nije puno bolji - o njima kukam u sljedećem javljanju
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom