Pogledaj jedan post
Old 06.12.2004., 11:18   #13
Quote:
mrkenangelo kaže:
... i, zaista, sad sam kao neka sasvim druga osoba. zato vjerujem da se to može promijeniti. ali ne znam kako.
A kako si se ti promijenila? Sigurno je bilo nesto zasto si se okrenula za 180°?

Kod mene je to izgledalo ovako.
Od osobe do koje mi je izuzetno stalo, dobila sam sve "servirano na pladnju" ... odvratne rijeci i recenice (dobro, "odvratne" za moje usi - usi razmazenog derista koje ne prihvaca uvrede jer ih se naslusalo cijeli zivot).
Meni naravno nista nije bilo jasno, i bila sam uvjerena da je ta osoba jadna, odvratna, ne zna se ponasati, gruba, bezobrazna itd.
A sebe vidjela nisam, kuzis?
I tako je proslo par mjeseci mojeg "izgradjivanja" gdje sam se pocela bavit sobom. Sama. Dakle, kad sam bila sama sa sobom i svojih bolesnim mislima, podsvijest mi je doslovno pocela izlaziti na usi.
I svi moji problemi (izazvani i nastali (ne)odgojem, familijarnim sranjima i mojem neznanju drugih situacija te mojem netrazenju pomoci od pravih ljudi) su izasli na vidjelo.
Povratila sam stara prijateljstva, razgovarala sa ljudima kojima vjerujem, otisla par puta kod psihologa... (totalno je nevjerojatno i predivno kako ti razgovor sa osobom kojoj je razgovor "posao" pokaze drugu stranu medalje, pokaze tvoj problem izvan ruzicastog celofana za zutim slonicima itd.).
Pretpostavljam da je to sada problem relatively sold.
Ali nikad ne prestaj raditi na sebi. Ja sigurno necu
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom