Pogledaj jedan post
Old 27.12.2011., 11:42   #2126
@anonimna123:
Jedini ispravan savet je da odes dermatologu, tamo ces dobiti najbolji i najprecizniji odgovor.


@Civas:
Sto se tice klinike koju sam ti naveo u privatnoj poruci, dovoljno je da odes jednom na pregled. Tamo ces porazgovarati sa njima, pitaces bukvalno sve sta te zanima, a oni ce te pregledati nekakvom kamerom i na kraju reci da li moze kod tebe da se obavi, naravno moze ako nemas neku bolest koze, stitne zlezde i slicno. To sve traje nekih 45min. Mozes zakazati odmah operaciju, ali ti oni predloze da ipak malo razmislis, pa da im javis, sto mi je ulilo dodatno poverenje. E sad, kad ce biti operacija zavisi od trenutne guzve, ali ti im napomeni da si iz CG i da bi ti odgovaralo sto pre. Meni je prvi slobodan termin bio otprilike 7 dana nakon pregleda. Sto se tice drugih klinika, moraces pitati nekog drugog... , cuo sam da su Turci dobri. Samo imaj na umu da ce trebati odredjeno vreme dok se problem ne resi, mozda i 2-3 godine u zavisnosti od stepena i tempa gubitka kose i da verovatno neces moci postici maksimalan efekat samo jednom operacijom, naveo sam ti razloge u pp. Takodje budi spreman za par godina opet da se operises jer ce tvoja "stara" kosa nastaviti da opada kao i do sada. Sve u svemu nije to bas jednostavno kako izgleda, ali ja sam za sada zadovoljan.
phanatique is offline  
Odgovori s citatom