Tema: Stiforp
Pogledaj jedan post
Old 30.01.2012., 12:38   #10
Quote:
ivančica04 kaže: Pogledaj post
ja sam na internetu našla jednu osobu,koja se time bavi,par puta sam mu poslala mail,jer sam imala dodatnih pitanja,i odmah mi je odgovorio,poslao i video zapis ,sve,ali nisam se još uključila u to,ali namjeravam krajem mjeseca,kad mi legne plaća,jer naravno treba uložiti u to,mogu uložiti najednom 150 dolara za godinu dana,stim da dobijem sve potrebne alate ili,uložim na mjesec dana 40 dolara,ako ne ide odustanem,probala bim.kada već surfam non stop po fejsu,i internetu barem da probam nešto raditi,da imam neke koristi od toga.
Bravo Ivančica.
Mislim da je to dobra odluka,ja sam se učlanio prije mjesec dana,nažalost nisam još nikog učlanio,jer sam bio lijen,bilo mi je bolje po faceu blejat i bezveze po internetu nego se malo uhvatit u koštac sa tim Stiforpom,ja ču zasad radit na učlanjenju ljudi u Stiforp,dok ne vidim šta ču drugo promovirat preko njihove stranice,sad uređujem stranicu na Hrvatskom,sa autoresponder porukama koje če dobit moji članovi,i na engleskom stranicu uređujem preko koje ču učlanjivat članove van Hrvatske,tj iz cijelog svijeta,ako bude sreće.Lijep pozdrav.
mariomas122 is offline  
Odgovori s citatom