Pogledaj jedan post
Old 19.03.2012., 21:32   #50
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Hoces reci - neka joj se zaprijeti?
Najbolje nek joj odmah kaze da ce onda i za par godina dobiti neizljecivi rak maternice, a vjerojatno i AIDS, a lako moguce da ce i zavrsiti na psihijatriji kao paranoidni sizofrenik.
da li si ikada imala abortus i razgovarala sa liječnicima o istom? i da li imaš neke prijatelje koji su očajni zato jer ne mogu zatrudnjeti nakon cca 33. god?
vidiš ja znam jako puno ljudi i dosta sam upoznata sa time i opće je poznato da je žena do 30 godine više plodna nego nakon tih godina

ne, ne želim reći da joj zaprijeti, ali želim reći da i on ima pravo na svoje mišljenje i da je to i njegova odluka a ne samo njena, pa isto tako kao što bi on trebao saslušati nju, ona bi trebala saslušati njega


dijete nije igračka ili stvar koju prvo želiš pa kad se zasitiš onda ju daš drugome ili odbaciš, pa je vrlo djetinjasto s njene strane bilo da su htjeli zajedno dijete ali kad se ono dogodilo sad želi abortus (a on ne želi da ona to napravi), trebaju o tome lijepo razgovarati bez mame, tate, bake, djeda i td. i donijeti odluku sami, a što više se ona savjetuje s drugima to će samo njoj biti teže (i to joj on treba objasniti) jer očigledno je da je labilna osoba kada je nakon svega usvojila "pametan" savjet svoje majke


"izbijanje iz glave" je samo moja riječ koju ja koristim da bi jače naglasila da nekome treba nešto objasniti da radi krivo, razumijem da mi ne možeš čitati misli i što zapravo želim reći nego eto komentiraš ono što vidiš da je napisano i shvaćaš na svoj način

Zadnje uređivanje Mrs. T : 19.03.2012. at 21:41.
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom