Pogledaj jedan post
Old 13.10.2012., 19:47   #6
Quote:
Velička kaže: Pogledaj post
Dr. opće prakse mi ne da te pretrage, evo recimo da izvadim hormone štitnjače, prvo bih, po njenom, trebala otić kod dr. za štitnjaču pa ako on da naputak da se izvade hormoni onda se izvade, i opet me se naruči , dakle to je pola godine čekanja, jer se sve dotepe, iz cijele Hrvatske u zagrebačke bolnice, kad čuvaju svoju guzicu iako imaju dr. specijeliste u svojim mjestima. Kod koga da odem internista- reumatologa na KBC rebro, preferiram muške doktore, (nisam dobra sa ženama), može te mi molim Vas reći neko ime ? I gdje je ta zgrada, zelena, bijela- kirurška, tam di je psihijatrija ili preko puta nje?
Pa ne znam zašto vam nebi, s obzirom da imate bolove u zglobovima dala da izvadite osnovne laboratorijske pretrage ili možda ona ne shvaća dovoljno ozbiljno vaše probleme, možda smatra da nije potrebno, ne znam. O tome vi morate sa svojim liječnikom pričat. Sigurno postoji nešto kad vas je uputila na RTG, zašto onda nebi uputila i na laboratorij? Uglavnom, interna - reumatologija postoji na Rebru, mislim da su ambulante u zelenoj zgradi - novoj. više je reumatologa tamo, ako bi ste uhvatili dr. Bosnić možda, bilo bi dobro. Ako hoćete možete slikati te čvoriće da netko od kolega još pogleda na forumu i dade još kakav savjet.
BlueWhale is offline  
Odgovori s citatom