Pogledaj jedan post
Old 03.05.2013., 10:21   #8403
Quote:
strumica kaže: Pogledaj post
kao prvo na ono bold-nazalost prema svemu sudeci samo je iskazao
kako kazes sav jad,bjes,gorcinu ali nije ga uspio izbaciti iz sebe
Ah, Strumice, pa što odmah nisi rekla kakav zapravo odgovor želiš, da ne trošim vreme na onoliko pisanije...
Ali, dodaću još ovo :
Nikako ne mislim - to je čak veoma smešna konstrukcija - da je Murat juče, hodeći ka Univerzitetu bio" sav od jada, besa i gorčine od 2011. ".

Ako je zbog onog na šta mislim da misliš ...mogu samo reći - tragikomično.
Nema on razloga za jad i gorčinu ni na profesionalnom planu.
Prošle godine odigrao je svoju najzahtevniju i najbolju ulogu u karijeri - Ecevita Orana u SUS-u, po mišljenju kritike, a i njega samog.
Ulogu, maestralno odglumljenu i hvaljenu, koja je pokazala da Murat može više i bolje od Demira i Savaša. On lično nema razloga za razočaranje iako serija nije imala očekivani rejting, ali je ipak pobrala nagrade.
Zlostavljanje dece teška je tematika čak i za savremenu Tursku.
Najvažnije - glumac MY nije "zepeo" u Antakiyi...Naprotiv, uzdizao se iz uloge u ulogu.

Quote:
strumica kaže: Pogledaj post
Jocuska Dzoni Deep i kad je najneuredniji
izgleda sasvim OK,jer zna to nositi,zna nekako prikriti,
Muratu jednostavno ne ide to od ruke.
Johnny Depp...Pa, to je baš, onako,...proizvoljna tvrdnja.Ali, podvedimo je pod - različitost ukusa.

Quote:
strumica kaže: Pogledaj post
..molim vas kakva je to majica,[B]znam da su u modi stampane majice,ali meni ova izgleda ko da je izvadjena iz ves masine a oprana na pogresne stepene,ja bih to odmah bacila ili obrisala parket s njom a ne da je stavim u ormar da bi je neko obukao.
Ono što je Murata mučilo juče, očigledno je bila velika vrućina i put na relaciji Istanbul -Ankara.
Majica, kao što sam rekla već,ni meni se ne dopada, mogla je biti i drugačija...
Pri tom, zgužvala se od sigurnosnog pojasa u avionu (pretpostavljam da je doleteo avionom) i posle u kolima...Zar je to tako tragično?

Meni nije. Ljudski je. Lica studenata na slikama koje su načinjene POSLE predavanja sve govore - oni su očekivali omiljenog glumca, došao je. Rekao je šta ima (nadam se da ćemo uskoro saznati tačno šta).
Oni su se s njim družili, razgovarali i otišli puni utisaka. Za neke je "ameyzing", za neke premršav, za sve izuzetnoo prijatan i zanimljiv...Majica, koliko sam videla na twittu, nije uopšte pominjana.
Mladi ljudi uvek vide suštinu . I to je lepo.

http://oi44.tinypic.com/29wtlwi.jpg

Zadnje uređivanje Jocuska : 03.05.2013. at 11:39.
Jocuska is offline