Pogledaj jedan post
Old 20.12.2008., 11:10   #11
uzmemo li na primjer jedan rat kao recimo Vijetnamski i činjenicu da su ameri
ispušili od ljudi do obraza u tom ratu može se reći da je jedino što je bilo normalno i pravo , em da se smire tenzije em da se na neki način umuljaju oči
narodu dati razno razne povlastice i beneficije vojnicima koji su tamo ratovali.....
mišljenja sam da su 1991 godine ljudi koji su stupali u dragovoljce najmanje razmišljali o tome kolika će im biti mirovina ili da li će uopće ići u istu....
političkim zbivanjima krajem 90ih godina država je opljačkana do granica nemogućega...(kao i svaka koja je imala komunizam samo nisu imali rat - što dodatno pogoršava situaciju) ----ljudi shvaćaju ---radit za 2000 kuna neću,
ali malo je takvih koji su uopće imali gdje raditi...iz toga razlolga biram radije mirovinu i sve šta s tim ide, skupljam papire da sam lud i boli me q što imam
30 godina i pol života minimum ispred sebe...
1.namirena žena i djeca , osigurani svi, auti na povlastice ....da ne serem- eo ti sve na dlanu kako i šta hoćeš ---jedino je fora kako uganjat što veću sumu novaca ....
mogao bih pisati od nemila do nedraga (a čini se da će bit takvih kojima neće bit jasan post) ali rezime svega je ....ratovi u kojima ljudima sve daješ rezultiraju u konačnici razno raznim PTSPIjima i pizdarijama koje nisu uopće
poznate do prije 30 godina a ratova je bilo i krvoločnijih i većih razmjerom...
rat je bio obrambeni ,logičnije je bilo ljud ezaposliti na radna mjesta i osigurati im da RADE a ne da krše te pare po birtijama i kladionama šepureći se mirovinama od 15000 kn i sprdajuć se nama koji šlajkamo eo i subote kako vidite za duplo manje novce....
čast i vječna hvala ratnicima koji su ostavili svoje zdravlje za obranu domovine ali mišljenja sam da se i njihov problem može(gao) riješiti na puno kvalitetniji način a n ovako
Henry T is offline