Tema: Piss igrice
Pogledaj jedan post
Old 18.01.2009., 18:20   #30
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
No dobro, što bi napravila da kaže da te želi gledati dok pišaš. Recimo... malo ste si popili, svaki po dvije, tri pive. I pripišalo vam se. Ti skinula gaćice i olakšavaš se... a on ti veli da si mu baš seksi dok tako čučiš, baci foricu dvije, ti se zahihotaš i tako to počne. Drugi put, možda dok ste u kadi, on ti veli da bi te htio ponovo vidjeti kako piškiš, ti čučneš, on podmetne svoju ruku...
ne znam da li smo se dobro shvatili oko ovoga.
ne smeta mi ako me dragi vidi dok piškim ili ja njega,tipa ja ili on u kupaoni,drugoga stvarno stislo,i što sada?
ili smo vani,stislo nas,a nema WC-a,pa negdje iza nekog drveta ili sl.
ali ovdje se ne radi o tome da je riječ o pišanju zbog nekog uzbuđenja ili zato jer to mene ili njega pali.
ovo o čemu ti pričaš ne bi prošlo kod mene.
da traži da piškim pred njim jer ga to pali,da stavi ruku pod mene,da traži da se pomokri po meni,ili ja po njemu,i još da me zatraži da to napravi u usta.
ja se u tome ne osjećam ugodno i ne privlači me,i iskreno ne znam što bi mi trebalo da se predomislim.
ne vjerujem da bi išla to probati,imam svoje mišljenje i stav od kojeg ne odstupam,ili drugim riječima,ako smatram da nešto u sexu ne želim i da mi je odbojno,ne radim to.
ako druga strana počne još k tome navaljivati,ne bu dobro.
kad pogledaš ljude pali svašta,nekome je oralni ili analni sex perverzan i bolestan.
nekim ženama je nepojmiljivo da im dečko svrši u usta i da gutaju spermu,
da im dečko liže guzu.
a meni je nepojmljivo da dečku piškim po rukama iili da me gleda dok piškim,jer ga to sexualno uzbuđuje.
kužiš?
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom