Tema: Za pomorce
Pogledaj jedan post
Old 03.12.2005., 06:12   #8
Quote:
beatrice kaže:
zezi!!! pričaj im o Hustonu :klap:
tete sa velikim
i zloćesti ljudi sa
E, dobro si me sitila, vec sam i zaboravia to!

Prica ide ovako: Prosinac, 2004, Houston, Texas, USA.
Ja i jos jedan kolega nakon poduzeg radnog dana na brodu otisli u Striptiz bar ( samo striptiz - nista vise!). Tamo se tete skidaju skroz do kraja na jednoj pisti (ka na modnoj reviji), a ako joj zataknete koji dolaric na podvezicu ispred vas se zadrzi duze vrijeme.
Inace takvi klubovi nemaju dozvolu tocenja alkohola, ali mozete donijeti sa sobom u klub koliko hocete, i imate trafiku preko puta koja prodaje alkohol ( americki zakoni). A sada ono bitno. I tako se tete izmjenjuju skidaju, plesu, mi pijemo, navijamo, gledamo...) Glazba u pozadini svira, sve 5. Kad odjednom pale se svjetla, gasi glazba i ulijece 6-7 maskiranih frajera do zuba naoruzanih, na ledjima pise Police! Gosti u jedan kraj kluba, radnice u drugi. Moram napomenut da striptiz legalan i da naizgled nije bilo nista somnjivo u Klubu! Sve tete su legitimirali i dvije su uhapsili jer nisu imale radnu dozvolu. Musterije su isto legitimirali, i jednog frajera su isto pokupili (lisice na ledja...). U tom trenutku mislim: " Za 5 dana idem doma, nije valjda da cu jos zaglavit u americkom zatvoru!" Ali sve je sto se mene i kolege tice proslo ok, jer ocigledno su znali sto i koga traze! Takodjer su pokupili Menadjera kluba, a klub je poslje zatvoren, a mi smo otisli doma tj na brod!
zezi is offline  
Odgovori s citatom