Tema: Za pomorce
Pogledaj jedan post
Old 11.12.2005., 21:31   #17
Quote:
NoWa kaže:
Moj brat pomorac, al on njega ne slusam nikakve price, jer se pravi fin.

al mi je frend isprica kako pljckaju kontejnere koje prevoze odluke do luke. Otvaraju ih i uzmu recimo 400-ak parfema i na tome zarade kod lokalne mafije u drugom portu.
Dila se i koka iz Kolumbije, al je znala doc i pandurija na bro.d. Sve neka mutna i losa posla.

osim kurvetina i pljacki, nista zanimljivog. tezak van je to kruv.
Čuj možeš na to gledat i sa tog crnog kuta. Ja to gledan kao na priliku da obađen što više država, gradova, ljudi... Što se tiče kurv, pljački makneš se od porta i odeš u grad (centar, mista di izlaze normalni ljudi). Meni je gušt izać i u milijunskom Tokiju i obać što više stvari i onda za 10-20 dana izađen vanka u nekoj pripizdini u južnoj americi. Moja parola je da ti je dobro koliko sam napraviš da ti bude dobro pa bilo to nasrid oceana ili na kopnu. Uvik se na brodu nađe dobra ekipa (1,2 ili više) pa ne može biti dosadno. Droga, mafija, mutna posla se mogu nać i doma pa koga to zanima to će radit i na brodu. Mene ta sranja ne zanimaju nego uživan maksimalno koliko mogu. Đirajen, kupujen suvenire, sniman kamerom, zajebajen se sa normalnim svitom i uz to sam relativno dobro plaćen za razliku od kopna ti je masu svita nezaposleno i radi za šaku kuna.
Marijan is offline  
Odgovori s citatom