Pogledaj jedan post
Old 09.03.2007., 00:08   #12
ma jedva cekam da odgovorim na ovo pitanje.....naime imam isti problem vec 2 mjeseca. sve sam forume 'obrstila' i svaki put se ljudi stvarno javljaju i zele pomoci...izgleda da je ta temperatura dosla i dok ne prodje nista. trenutno sam u fazi vadjenja nalaza. uradila sam briseve grla i nosa, sve ok. isla na ultrazvuk jetre, slezene, zuci i bubrega....nista. doktor je posumnjao na pijelonefritis ali su nalazi krvi opovrgli teoriju....doduse malo kasljucam vec 10 dana al svi se na to zale. prije nekih mjesec dana sve je bilo ok sa leukocitima al sad su malo poviseni. sutra ponovo idem na bris grla tj po rezultate. ako oni budu ok, ne preostaje mi nista drugo nego ponovo kod ginekologa....i sve tako u krug. to mi postaje kao hobi....a novci se tope. na infektrivnu mi ne pada na pamet da idem pa da jos nesto pokupim. mononukleoza nije jer bi leukociti bili veci a i limfni cvorovi....mozda ovo samo Bog zeli da ja upisem drugi fakultet....medicinu jer sad znam imena i simptome svih bolescuga. javim se sa rezultatima
__________________
Nikad ne znamo sta izazivamo u drugom covjeku rijecju koja za nas ima sasvim odredjeno znacenje i zadovoljava samo nasu potrebu.
Lilith000 is offline  
Odgovori s citatom