Pogledaj jedan post
Old 11.11.2017., 08:30   #7
Ja bih ti kao nepristrani promatrač predložila da prestaneš tražiti isprike u horoskopu - što za nju , što za sebe.

Ti voliš biti obiteljski čovjek , ona je željna muške pažnje - moguće da te zbog svega što radiš UMJESTO nje kako bi njoj bilo lakše i ugodnije ona počela doživljavati kao brata ili prijateljicu.

Okreni ploču , prestani biti vozač , čistačica i kuharica - dozvoli vremenu da napravi od nje opet psobu koja ima važnu ulogu u funkcioniranju vaše obitelji , koja ima odgovornosti i obaveze - a ti postani alfa mužjak koji radi i donosi doma lovu , no njegov angažman tu završava.

Znam da nije lijepo ovo što predlažem , no ponekad se ljudi uljuljkaju u sigurnost , ona je zaboravila da si joj ti izvor prihoda i udobnosti no i da je ta činjenica produkt tvoje dobre volje i ljubavi - a ne “ jer tako treba biti “


Prema tome , podsjeti je kako stvari stoje realno i da će teško naći novog čovjeka koji će joj sve to pružiti

Ako te zanima moj horoskopski znak - vodenjak
Znak mog muža - rak.

Suprotno svim tumačenjima , ja obožavam biti doma , nisam pretjerano društvena , ne eksperimentiram sa odjećom i šminkom kako bi žene Vodenjaci trebale , nemam tisuću ljubavnika i najviše od svega volim osjećaj doma i pripadnosti.

Toliko o horoskopu
lara79 is offline  
Odgovori s citatom