Pogledaj jedan post
Old 02.05.2008., 02:06   #9
Zahvaljujem se Aganoru na komentaru .

E sad Hleb , bio je nešto belaj, čini mi se u Saudiji, neka je osoba ženskog spola ušla u vozilo sa muškarcima i ovi je silovali kasnije, i na kraju je sud nju okrivio. Ovo sam pojednostavio do krajnjih granica. Predpostavljam da si ti dobro informiran o ovom slučaju, jer vidim da brineš za čovječanstvo , pa da ne detaljišem.

Onako kad sam čuo nije mi bilo čudo, jer u našem zakonodavstvu, po mojoj logici, ima ono nešto slično ko kad se dodje do dokaza na neispravan način ne mogu se koristiti u optužbi pa se kriminalac izvuče, i ne može se teretiti, nažalost. To si vidjeo u mnogo filmova. Meni se takvim činio i ovaj slučaj, jer žena ne smije, po zakonu tamošnjem, uči u vozilo sa muškim osobama koje joj nisu blizak rod, tako da je startno ona kriva, ti kao čovjekoljubac sigurno vidiš neku veču dimenziju no nebitno tek tako navodim kao različitu perspektivu.

I da super ti je tema, divna je tvoja briga, možda bi trebalo još dodatno govoriti i o uskračenosti žena u islamiziranim društvima za nabavkom vibratora u slobodnoj prodaji .... mislim ipak zar ne , i to je neki vid zlostavljanja, mislim čak u tim tamo islamiziranim zemljama, da nije legalno da se bave snimanjem xxx filmova, baš sramno.

Držim ti fige u borbi tvojoj , ne odustaj, budi hrabar
insaninside is offline  
Odgovori s citatom