Tema: Hazal Kaya
Pogledaj jedan post
Old 10.07.2013., 17:44   #4
Hazal je stvarno prekrasna, ali i predobra glumica, skidam joj kapu, gluma joj je za svaku pohvalu!
Te dvije serije, AiM i AFK su nebo i zemlja, Nihal i Feriha, dva u potpunosti suprotna karaktera, Nihal koja je sve dobivala padajući u nesvijest i cmoljeći, te Feriha, snažna, borbena, djevojka s karakterom.
Koliko god ju mrzili i prezirali u AiM, toliko ćete je u AFK obožavati.
Priznajem da sam i ja bila skeptična kad sam slučajno naletila na 1.epizodu AFK, rekla sam, joj ne, opet ona mala Nihal iz AiM, bolje da ne gledam, ali drago mi je da ipak nisam odustala, jer me je osvojila već u prvoj epizodi.
Suprotnosti te dvije serije, i njene uloge samo pokazuju koliko je dobra glumica. Trebalo je moći odglumiti i ono mrtvo puhalo od Nihal a bome i Ferihu. Tek nakon što sam odgledala obje serije od početka do kraja, shvatila sam koliko je zapravo Hazal dobro odigrala ulogu dosadne Nihal, koliko je tu truda i rada uloženo.
Hazal je jako mlada, i uz glumačke vještine koje već sad ima, daleko će dogurati, način na koji ona glumi, što i kako je u stanju odglumiti je fascinantno, zaista ima talenta. Pred njom je uistinu svijetla budućnost.
Stvarno ne mogu nikoga drugog zamisliti u ulozi Ferihe, od početka do kraja ju je odigrala jednom riječju, perfektno!
Obožavam taj lik i Hazal
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline