Tema: Egzorcizam
Pogledaj jedan post
Old 26.10.2003., 00:32   #13
"No, takva sranja već dugo nisam pročitao"

/ ne ne buraz varas se , nikakva to sranja nisu

da ti upalim suru bekare pa da vidis na svom tijelu o cemu pricam, ja znam da to vama zvuci cudno ali Boga mi dragog , kad covjek proba i osjeti na svom tijelu, onda to vise nije sala


da vam pravo kazem ja davnno prije nisam puno zano o tome pa sa citao o tome u knjigama, ali opet to nije to, znades, to ipak samo stoji na papiru , jer dok covjek to ne osjeti to ti je sve pod dozom sumnje dalivje to tako, ali kad covjek osjeti , auuu da nepricam dalje

vise sam puta gledao uzivo exorcizam , ma nije to nesto ba strasno

jos da vam kaze da exorcizam neboli, tako ako neko proba moze da prova nemora da se boji.

ako ima neko od vas interesovan da proba , nek se javi.

koliku samo moc ima kuran /boziji govor na tijelo covjeka i na dzinne

posto dzini ne vole recitiranje kurana, kad se pacijentu uci kuran to dzinne przi i oni pocnu bjezati po tijelu pacijenta, tako da dodje do drhtenja dijelova tijela, trnjenje, pritisak u dijelovima glave itd


ako neko od vas ima psihicki problema,

nemoj te ici krscanskim svestenicima, hodzama koje lijece sihrom, hamajlijama itd sto dalje od tih samo ti moze gore biti

moj vam je savjet idite onima koji samo uce kuran, ja vam ne govorim da morate biti muslimani , nemorate ba ako necete, ovo vam govorim samo da pomognem ljudima. kuran lijeci i krscani i muslimani tako da nemoras biti musliman da bi isao bekoma da ti uci kuran
Harun is offline  
Odgovori s citatom