Pogledaj jedan post
Old 26.08.2007., 21:26   #16
Quote:
Alga kaže: Pogledaj post
Uglavnom se veze za karmicki dug ljubavi. Kazu da osoba mora proci kroz sva ljubavna iskustva iz prethodnog zivota i na neki nacin oduziti karmu.Ukoliko Venera nema dobre aspekte u ovom zivotu se to nece dogoditi, ukoliko Ve ima bar jedan dobar aplikacioni aspekt, narocito ako je sa benefikom onda joj je dato da u ovom zivotu oduzi svoj karmicki dug i nadje pravu ljubav...Ljudi sa retr, Venerom cesto znaju biti stidljivi, zatvoreni, introspektivni... Oni skoro nikada ne krecu u akciju, vec cekaju da se stvari same dese, bar na ljubavnom planu. Sve zavisi i cime ta Venera vlada
hvala!
moj suprug nije baš bio stidljiv i nepoduzetan kad je mene upoznao, naprotiv - bio je jako poduzetan . ali istina je da je inače dosta zatvoren, a prije mene mu nijedna veza nije dugo trajala (kaže da se ni sam nije naročito trudio). sin mi je još tinejdžer, pa ćemo vidjeti. inače je jako otvoren i društven, no čini mi se da zna biti "rezerviran" prema curicama.

inače, puno lakše uočavam ljude s retrogradnim merkurom i čini mi se da su oni jako skloni oklijevanju. dosta su mi nerazumljivi što se tiče načina reagiranja i ponašanja. (a treba uzeti u obzir i to da sam ja blizanac, pa to - zato što se radi o merkuru - vjerojatno još lakše uočim).
__________________
dancing through the fire just to catch a flame
astrid is offline  
Odgovori s citatom