Pogledaj jedan post
Old 17.04.2011., 23:58   #184
Quote:
indio34 kaže: Pogledaj post
Nije sveta krava! Slažem se. Ali ako glavu odsječemo, upitno je kako će ostatak tijela preživjeti. Ostatak su branitelji. Pričam u metafori, jer je tema preduboka, teško je svaku stvar pojedinačno analizirati. Kad za npr. 100 god. neki učenik pročita tko je osuđen i zašto, ispast će da smo Srbe izmaltrtirali i ugnjetavali a bilo je obrnuto. Samo smo branili svoje.
"""Dobro,dobro, bili smo pregrubi. Trebali smo ih mazit, te im reći ako im nije problem da malo ustupe sa naše zemlje. Stvarno smo grubijani."""
Slijed događaja je: Tužba protiv Republike Hrvatske za genocit.
Mamu im svima odreda...
Da se mene pita...
Neće i nemože nitko uništit sjećanje na domovinski rat a pogotovo domovinski rat. Mogu oni osudit koga žele ali domovinski rat smo svi mi cijel hrvatska a ne samo pojedinci. Pa nemože meni Haag pričati što je bilo i tko je zašto ratovao. A narvno treba biti fer i reći pa bio je i na našoj strani kojekavih ispada ali "POJEDINACA" koje treba sudit i ništa više. A pošto mi nismo nikoga sudili ni po babi ni po stričevima onda je to Haag preuzio i imam to što imamo.
A za sto godina neće nikog ni zanimati domovinski rat a bude li ih zanimao imat će iste probleme kao i mi danas. Pogledaj Vijetnamski rat koga to još ineteresije a nije prošlo ni 50 godina.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom