Pogledaj jedan post
Old 17.04.2011., 23:09   #189
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
I te kako prijatelju i te kako. Prvo bosanac jer tamo sam rođen i ne stidim se toga nego sam na to ponosan, pogledaj moj potpis. A to što je moja Posavina prodana a to je danas i javno priznato i to što sam se ja morao preselit u HR kao i tisuće Hrvata iz Posavine to je ono što možda tebi fali da bi shvatio neke stvari u životu. Život ne čini nacionalana pripadnost i zaklinjanje pred križem nedjeljom da je netko dobar čovjek. Baš onaj moj susjed kojeg sam spomenuo on mi je bitan jer on je bio taj koji će mi priteći u pomoć i mene je za njega briga i njemu želim pomoći a neki generali i ostala svita za njih će se inako pobrinuti netko sa novcem državnih obveznika.
A na kraju krajeva upoznao si me dobro na forumu jer si pročitao dosta mojih postova da bi sve ove informacije dobio i vjeruj mi drago mi je. Napokon si upoznao čovjeka koji svoj nick ima 10 godina i koji stoji iza svake riječi napisane na ovom forumu pod mojim imenom. Vidiš da nije teško biti čovjek i stajati iza svega što kažeš makar se to nekome ne sviđalo a neke stvari je i vrijeme pogazilo. A moram spomenuti i građevinskuu. Eto ja kao Hrvat, učesnik u ratu, ranjavan, nemogu dobit građevinsku dozovolu jer nekomu treba taj komad zemlje koji sam "kupio" u državi Hrvatskoj svojim novce nitko mi nije poklonio ni čašu vode, a kamo li nešto drugo i jednostavno nema dozvole ma koliko ti legalno htjeo gradit, već treći put su me odbili. Eto vidiš kakva nam je država i kakvi ljudi i kakv birokracija vlada. Treba li još nešto da ti nacrtam. Da ne zaboravim poklanjam ti generale, ako hoćeš vodi ih sebi kući slobodno.

Malo si kontradiktoran. Jednom kažeš da nacionalnost nije važna, a drugi put kažeš da si morao napustiti Posavinu?!? Jel su te tjerali Srbi? Jel su te tjerali zato što nisi Srbin?
Napisao si da si Bosanac. Uredu. Ne doživljavaš se Hrvatom (i to je uredu), jer se "ono" o Hrvatima ne odnosi na tebe. Govoriš mi da stojiš iz svojih riječi.
I to je uredu. Pa ne vidim problematiku o generalima kako je vezana za tebe.

Jel misliš da se riječ "prodaja" malo često spominje... Vukovar, Posavina, generali.... Netko tko ima imalo vojnog znanja, zna da se Posavina u ono vrijeme nije mogla braniti.

Samo da ne misliš da si nešto posebno. Predano za dozvolu 2008.g. - 2 puta vraćeno.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom