Pogledaj jedan post
Old 30.11.2011., 10:50   #13
Quote:
Because kaže: Pogledaj post
hm....nije mi jasno zašto sam onda ja kao prof. biologije i kemije dobila otkaz a na moje radno mjesto je došla gospođa ing. agronomije...... ne kontam ......
jer je imala debelu vezu...a ti se nisi žalila u žalbenom roku što si mogla sukadno zakonu....to ti je šema "ali nije bilo biologa pa smo uzeli xyz struku i uostalom nitko se nije žalio"...znam nekoliko primjera a znam i primjer di se žalila, poništila taj natječaj i opet je nisu uzeli već nekuog drugog ali ovaj put biologa...tak da kak god okreneš u toj školi ne budeš više radila a ako i budeš mobbing ti ne gine bar u nekom obliku (i tu verziju priče sam čula od kolege)...bezobrazno, nepravedno, odvratno i kaj god još hoćeš...ali to je poznata priča za profesore koje slušam/o godinama...ili su godinama na zamjenama i čardak ni na nebu ni na zemlji ili ovakve neke šeme...fuj
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom