Pogledaj jedan post
Old 08.09.2007., 02:10   #9
Quote:
blonde_bitch kaže: Pogledaj post
HM....o klitu nikad nisam baš nešto podrobnije razmišljala niti sam se brinula jesam li zadovoljna ili ne.......
dakle očito da sam zadovoljna...po onim slikama koje su priložene zaključila bi da nemam ni veći, a bome ni velik, dapače očito ga mogu nazvat malim...
ali nikad nisam imala problema sa svršavanjem , prvi put sam svršila s bivšim i to masturbacijom, njegovom simulacijom...

nakon toga, tijekom prvog sexa sam svršila i taj orgazam se nije mogao mjeriti s onim prije...
inače svršim gotovo svaki put, nekad i više puta, ovisi koliko dugo sex potraje...

stvarno nemam nikakvih blokada vezanih za sex pa je valjda i to utjecalo na to, ali eto začudilo me kad sam saznala da puno žena nikada nije svršilo...

offtopic: onaj VELIKI klit, koji liči na qurac izgleda odvratno...stvarno odvratno!
Hvala za odgovore.
Mislim da je tema evolucije klitorisa vazna i nazalost puno vise zena i curica imaju problema.
Svaka cast da nemas blokada! Odlicno!
Slika velikog je extreman primjer. Stavila sam taj link zato jer se tocno vidi slicnost klitorisa i penisa. Mislim da se sa time vidi kako je funkcija klitorisa vazna zenama isto kao penis muskima.
Ja osobno ne mislim da je odvratno. Mislim da zenska ima pravo uzivat u svom tijelo kako god da je i da se to mora akceptirati.
Nazalost (opisano u linkovima gore), doktori u razvijenom svijetu rezu zenske i muske bebe koje imaju klitorise koji doktori smatraju prevelikim i penise koji doktori smatraju premalim. Te bebe onda doktri pretvore u zenske. Pise u textu da je broj slucajeva (samo u Americi) 2000 beba u godini!!!! To je oko 5 na dan samo u Americi. Pitam se koliko takvih ljudi ima u cijelom svijetu. Uz to u Africi i Aziji rezu zenske curice i bebe redovno.
Nakon svega toga je pitanje kako bi se zenski spolni organi razvili prirodno kroz tisuce godina bez svih tih rezanja?

Quote:
kvakica kaže: Pogledaj post
moja klinđa je puuno manja od ovih ovdje.Mislim moj se u biti ni ne vidi.
Prvo svršavanje sam imala tek prije jedno dvije godine (imam 24) i to sa sadašnjim partnerom. Nikad pri sexu nego uvijek pri stimulaciji prstima (njegovim).
Vibrator ne posjedujem i ne planiram ga imati u dogledno vrijeme jer sam sexualno zadovoljena i nemam potrebe za dodatnim sredstvima.
Hm....pa da bi svršila potrebno mi je nikih 20-30 min. Jednom sam samo nakon nekih 5 min.
Hvala za odgovore i iskrenost!
Ja sam isto tek pocela svrsavat sa 20+. To me je mucilo i mislim da nije prirodno. Ne da je nenormalno, nego mislim da postoje razlozi koji nemaju veze sa prirodom.
Nisi napisala da li ikada masturbiras, da li se sama diras sa deckom ili bez. Ako ne, bi trebala uzet tu moc i odgovornost za tvoj odnos sama sa sobom.
Kada poznas svoje tijelo bolje i razvijes dublji odnos sa svojom seksualnosti ces moc svrsit puno, puno brze. Uz to razvijes fantastican osjecaj slobode.

Quote:
malo m kaže: Pogledaj post
Čudna tema.
1. ne znam koliki je, ali funkcionira, pa nije ni bitno
2. nebitno
3. jako sam zadovoljna svojim klitorisom, orgazmi su intenzivni, libido OK, ali ne znam ima li ikakve veze s veličinom
4. masturbacija, u teenagerskim godinama
5. prstima
6. jesam, moj je muž maestralan u tome
7. ne zanimaju me žene seksualno. nimalo
8. podjednako; kratko ako sam jako nabrijana - 2,3 min, ponekad duže; rijetko bez orgazma
9. vibrator još nisam probala (ne znači da neću); igra pred ogledalom je super; maštarije su dio svakodnevice - neke dijelim s mužem prije/tijekom/nakon seksa
10. svoj spolni organ - da, ali druge žene... eventualno u nekoj maštariji koja uključuje nas troje (bez muža ništa)
11. ne glumim. nikada. ako nemam orgazam - u čemu je tragedija? nit sam ja čudakinja, nit je on nesposoban. ionako je to rijetko.


Čudna ti tema i čudna pitanja. Nadam se da si zadovoljna.
Svaka cast. Sretna si. Uzivaj!

Izgleda da nisi svjesna koliko zena i curica imaju probleme. Medu prijateljicama se to ne prica, u najiskenijim prijateljstvima i odnosima se puno puta laze i izigrava sta se ove teme tice.

Ja sam saznala stvari preko interneta i od zenski sa kojima sam bila intimna.
Mislim da je tema jako vazna i ne ocekujem te sa problemima da se odjedanputa ovdje otvore. To nije vazno. Vazno je da imas informacije, probas sta drugi rade i vidis ako funcionira za tebe, ako ne probas nesto drugo. Najvaznije je ne lagat sebe i te sa kojima si bliska (u ovom slucaju ne mala m, nego te sa manjim ili vecim teskocama).

Isto mi je vazno da muski o temi razmisle i da se informiraju da bi bolje razumjeli cure. Vidjela sam da puno muskih komentiraju u Zenskom Kutku tako da sam ovdje stavila temu mjesto u Ljubav i Sex.

Quote:
voteva kaže: Pogledaj post
samo cu na slike reci da ako su to klitorisi onda i ja imam jednog.Jebote pa ove mogu posteno izjebat drugu zensku bez problema

U naslovu sam stavila rijeci LINKOVI I SLIKE da bi ljudi otvorili temu i gledali slike jer znam da nece svaka osoba citat cijeli post (nazalost).

Muski pogotovo vise vole gledat slike nego citat tako da bar radi slika muski razmisljaju o znacenju i vaznosti zenskog klitorisa i slicnosti klitorisa i penisa.

Takve informacije pomognu muskima u sexu jer vide da smo jako slicni, da se zenska treba zadovoljiti, da je zenski orgazam vazan i potreban, da zenski orgazam nema puno veze sa velicinom penisa i penetracijom, itd.

Ukratko ova tema i slike su tu da bi zenske sebe razumjele bolje,
da bi zenske vise uzivale u svojoj sexualnosti,
da bi zenske imale vise sexualnog samopouzdanja,
da bi muski bolje razumjeli zenske,
i sa time svime da bi svi bili zadovoljniji sa tim prirodnim uzitkom.

Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
1. normalan, šta ja znam
2. nisam o ovome razmišljala
3. savršeno!
4. s 6 god
5. prstima
6. Da
7. Da
8. desetak min
9. ne
10. ne
11. dosta

Hvala za odgovore i iskrenost.
Svaka cast kako si rano otkrila svoj uzitak!

Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post

Daj šta je ovo? Dvospolac?
Ne. Prirodna zena koja je imala puno srece da ju doktori nisu odrezali spol kada je bila beba.

Vecinom to rade i mislim da je to absolutna arogancija i ignorancija da jedna osoba koristi svoju profesionalnu poziciju da korigira to sta je priroda i bog stvorio.

Taj link ima preko 10 slika od te iste zene, klikni iznad slike next i gledaj.

Zenski spolni organi nisu sminka ili moda.
Zenski spolni organi su kakvi jesu prirodno zato jer imaju specijalnu funkciju kao i svi drugi organi i djelovi tijela.

Mislim da je zalosno kada jedna zena izrazi gadenje. Mislim da bi trebala razvit svoj odnost sa svojom seksualnosti malo bolje.

Zadnje uređivanje Carla B. : 20.09.2014. at 01:09.
cayenne is offline  
Odgovori s citatom