Pogledaj jedan post
Old 18.04.2011., 08:06   #199
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Malo si kontradiktoran. Jednom kažeš da nacionalnost nije važna, a drugi put kažeš da si morao napustiti Posavinu?!? Jel su te tjerali Srbi? Jel su te tjerali zato što nisi Srbin?
Napisao si da si Bosanac. Uredu. Ne doživljavaš se Hrvatom (i to je uredu), jer se "ono" o Hrvatima ne odnosi na tebe. Govoriš mi da stojiš iz svojih riječi.
I to je uredu. Pa ne vidim problematiku o generalima kako je vezana za tebe.

Jel misliš da se riječ "prodaja" malo često spominje... Vukovar, Posavina, generali.... Netko tko ima imalo vojnog znanja, zna da se Posavina u ono vrijeme nije mogla braniti.

Samo da ne misliš da si nešto posebno. Predano za dozvolu 2008.g. - 2 puta vraćeno.
Nećemo raspravljati o meni. Ako stvarno želiš samo reci otvorit ću poseban topic. Neke izgleda da tebi nisu jasne? Jesam li te dobro razumio po tebi ljudi koji žive u Hrvatskoj zovu se Hrvati zato što su katolici i što vole generale ili ?? A sto se tiče generala neću se ponavljati. A ako hoćeš za dozovlu pa eov u brk, onako generalski. Da dam 2000 eura sutra bih dobio dozvolu i to imam svjedoke 3 ljudi koji su samnom sjedeli kad je pao predlog, ali nedam, nedam pa makar je nikad nedobio i ilegalno napravio kuću.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom