Pogledaj jedan post
Old 24.04.2013., 23:52   #16
Mene je mama od malih nogu navikla na doručak čim se probudim. Ne mogu zamisliti dan bez doručka.
Kavu ne volim i pijem je rijetko, ujutro nikad. Uglavnom imam 5-6 obroka svaki dan, zadnji oko 2 sata prije spavanja. Neke obroke pripremam dan prije, neke neposredno prije jela.

Svi obroci, pa tako i doručak mi ovise o fazi prehrane, treninga, itd. Ako jedem UH, onda su za doručak najčešće zobene s jogurtom/bademovim mlijekom/vodom i voćem, zobene palačinke, integralni kruh ili krekeri s nečim, a nakon ručka više ne jedem UH.

Kad uopće ne jedem UH tipa kruh, tijesto, riža, krumpir i sl., onda mi je i doručak neki proteinski - omleti, posni s nečim, salate s nečim, da ne tlačim s pojedinostima... Obožavam svašta kombinirati i smišljati jela koja se uklapaju u moj stil prehrane.

Nikad ne jedem jušna jela i čušpajze za doručak. Npr. mogla bih ujutro pojesti meso od jučer, neku salatu ili nešto takvo, ali ne bih mogla za prvi obrok jesti sarmu.

Slatko i kolače izuzetno rijetko jedem i kad to sebi pečem, onda su to neke moje zdrave kombinacije. Drugima pečem normalne kolače.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom